2 El PC Fiyatları

ALwuhusH Çevrimdışı

ALwuhusH

Aktif Üye
12 Ağu 2020
268
Bu PC fiyatlarına ne oldu böyle ya önceden ederi eden PC ler yarı fiyata satılıyordu en azından onu alırken uyguna aldığımızı biliyorduk az çok şimdi ederi etmeyen PC ler piyasanın anasını bellemiş PC alamıyorum ya ne bu pahalılık sistem 2 el arabalara döndü piyasa Allak bullak

Horizon707 Çevrimdışı

Horizon707 

Süper Üye
4 Eyl 2020
795
Sıfır pahallanınca onunla beraber ikinci elde pahallanıyor aynı araba sektörü gibi. Hala fiyat performans işi şeyler bulmak toplamak mümkün nereye bakacağınızı bilmeniz gerek sadece. İsterseniz yardımcı olabilirim parça seçimi konusunda.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Uzaktan eğitim eba geldi eba uyumlu diye fırsatçılar istek talep var diye fiyatları şişirdiler altında başka birşey aramaya gerek yok o yüzden yerimizde sayıyoruz ya millet yabancıyı kazıklar biz milletçe birbirimizi kazıklamaya çalışırız burası türkiye

Horizon707 Çevrimdışı

Horizon707 

Süper Üye
4 Eyl 2020
795
Uzaktan eğitim eba geldi eba uyumlu diye fırsatçılar istek talep var diye fiyatları şişirdiler altında başka birşey aramaya gerek yok o yüzden yerimizde sayıyoruz ya millet yabancıyı kazıklar biz milletçe birbirimizi kazıklamaya çalışırız burası türkiye
Arz-talep işte sıfır alma imkanı azalınca piyasaya yeni mal girmiyor elde kalan ürünler elden ele dönmeye devam ediyor kaç yıllık yurt dışında yüzüne bakılmayan parçalar da ciddi paralara satılıyor böylece.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bu arada 2. El cep tel fiyatlarıda artı 2-3 katı oranla tablet satanlar eba uyumlu diye satıyor:kiskis

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,848

Bizim ülkede ikinci elden kâr elde etmek diye bir düşünce var ne yazık ki.
Bu otomobil pazarında başlayıp diğer ürünlerin pazarlarına da sıçradı maalesef.

Halbuki ikinci el dediğin, sıfırına gücü yetmeyenin başvuracağı bir tercihtir.
Ama bizde öyle değil artık maalesef.

Bugün gördüm, ikinci nesil i5 dizüstü 900 TL demiş. Dedim yuh!
Dövize göre hesap da yapsak pahalı arkadaş. Bizim paramıza göre pahalı.

Bu ikinci elden kâr elde etme kafası bitmedikçe bu iş böyle gider abi.

İkinci el bir ürün mü alacaksın, aciliyetin yoksa bekleyip araştıracaksın.
Anca öyle fiyatını hak eden bir şeyler bulabilirsin belki.

Bazen şansına anında denk gelir ve ihtiyacını karşılarsın.
Bazen de 1 sene beklesen bir şey çıkmaz.
Öyle de ilginç bir piyasa.
Tutturabildiğine kısacası. Bizim buralarda öyle diyorlar buna. :hihi

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
herşeye kepçe ile zam geliyor maaşlara çay kaşığı ile zam geliyor gülermin ağlarmısın :haha

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Üzülüyorum evinde interneti, telefonu, bilgisayarı, tableti olmayan ailelere.
ekmek götüremek arbartı geliyormuş istatislikler öyle demiyormuş uçuyormuşuk büyüme hızımız falan derken askeri ücret çok iyimiş yüksekmiş kira ile faturaları ödedik mi mağaşın 3te2si gitti geriye ne kaldı kimilerine göre herşey süper 80.000 TL Maaş alırsan tabiki hayat sana güzel olur herkesi kendisi gibi 80.000TL maaş alıyor sanıyor milletin aklıyla dalga geçiyor

Geri
Üst Alt