18 yil boyunca ücretsiz internet

B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
hep bir "clickbait" konusu acmak istemistim bu güne kismetmis :alsana
genelde takip ettigim ve indirim kampanya bilgilerinin paylasildigi bir sitede paylasilmis bende sizinle paylasayim dedim :fiskos
isvicre ve sanirim baska bir kac ülke de de faliyet gösteren " twifi " isimli bir internet firmasi yeni dogan cocugunun adini tiwifia veya tiwifus koyup bunu kanitlayan kisilere 18 yil boyunca max 300 mbit hiza sahip limitsiz internet sunuyor firmanin aciklamasi ve linki asagida :deli:haha

Çocuğunuza Twifia veya Twifius adını verin Ve aileniz 18 yıl internette ücretsiz olarak sörf yapsın. Çocuğunuzun nüfus cüzdanının bir fotoğrafını yüklemeniz yeterlidir. Doğrulamanın ardından Twifi’nin ücretsiz interneti 18 yıl boyunca kullanılabilir olacak.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
latince gibi düsünmen gerek roma imparatorlugu isimlerinden yola cik mesela augustus tiberius clauidius vs :deli

6 aydan baslar :haha
Valla romada yaşamıyoruz ki ,bizler ataerkil toplumuz :hihi
Ama fark etmez ,18 yıl 300m internet için ha ,a olmuş ha u ,bunu almak için neler yapılmazdı ,belki zamanı geriye götürüp roma imparatorluğuna kadar giderdik bedava internet için :haha1

Pitbull Çevrimdışı

Pitbull 

Süper Üye
6 Tem 2020
1,105
43
18 den sonra çocuk ismini değiştirebilir mi? Yoksa ömür boyu mu o isimi kullanacak? Şirket reklamlara binlerce € vereceğine bu şekilde çok ucuza reklam yapmış.

B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
Valla romada yaşamıyoruz ki ,bizler ataerkil toplumuz :hihi
Ama fark etmez ,18 yıl 300m internet için ha ,a olmuş ha u ,bunu almak için neler yapılmazdı ,belki zamanı geriye götürüp roma imparatorluğuna kadar giderdik bedava internet için :haha1
bende 400 mbit internet var :fiskos hat aslinda 1 gbiti destekliyor da ben bu 400 ü bile gereksiz buluyorum :kas
meslek icabi yüksek hizli internet lazim degilse normal kullaniciya 100/20 mbit rahatlikla yeter fazlasi lüks ve gereksiz bence internet hizi arttikca ilgim hevesim azaliyor 10 gbit internet gelse yarin bidaha internete girmem herhalde :gul
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

18 den sonra çocuk ismini değiştirebilir mi? Yoksa ömür boyu mu o isimi kullanacak? Şirket reklamlara binlerce € vereceğine bu şekilde çok ucuza reklam yapmış.
ozaman interneti geri isterler herhalde :haha1
madem uyaniklik yapcaz büyük düsünelim dogum belgesini yollayip interneti actirdikdan sonra ismini degistirelim bari cocuk tramva yasamasin :hihi
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Türklerin 18 yıl bekleyeceğini sanmam isim değişikliği için,3 ay sonra başvururlar:haha1
bende tam onu yaziyordum erken davranmissin :haha

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
bende 400 mbit internet var :fiskos hat aslinda 1 gbiti destekliyor da ben bu 400 ü bile gereksiz buluyorum :kas
meslek icabi yüksek hizli internet lazim degilse normal kullaniciya 100/20 mbit rahatlikla yeter fazlasi lüks ve gereksiz bence internet hizi arttikca ilgim hevesim azaliyor 10 gbit internet gelse yarin bidaha internete girmem herhalde :gul
Bunu hiç sorma,kişi 100 bana yetmez der bizde ,halbuki 25-35 de yeter çok çok.Sanırsın ki iş adamı,"bu ne ya,25 mb yeter mi" derler ,halbuki yetiyor aslında ,bir de çok pahalı burda internet ,neyse sustum çünkü uykum geldi ,iyi geceler :ok

B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
Bunu hiç sorma,kişi 100 bana yetmez der bizde ,halbuki 25-35 de yeter çok çok.Sanırsın ki iş adamı,"bu ne ya,25 mb yeter mi" derler ,halbuki yetiyor aslında ,bir de çok pahalı burda internet ,neyse sustum çünkü uykum geldi ,iyi geceler :ok
insan elinde olmayani arzular bu hep böyledir.
arka planda denizin dalga sesleriyle uyumak güzel oluyor burada gercegi yok bende videodan acip sesi dinliyorum benimde arzuladigim bu elinde imkani olana sacma gelir muhtemelen

iyi geceler

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50

Böyle bir şey için insanların çocuğuna böyle bir kötülük yapacağını sanmıyorum... Zaten oralarda İnternet fiyatları daha insancadır diye tahmin ediyorum.

Amaç, reklam yapmak muhtemelen.

İnsanların, üzerine konulan etikete (verilen isim) göre hayatı şekillenir, ismin anlamı güzel olsun ki, hayatlarını güzel yaşamasına katkısı olsun.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt