Önemli 17MB97 -17MB98 Anakartlı Smart Televizyonlarda Youtube Yükleniyor Hatası Hk.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,508
Merhaba tv youtube girmiyor. Netflix amazon prime falan hiç yok hangi güncellemeyi indirmem gerek en azından sadece youtube çalışsa.

20230124_183035.jpg
20230124_183000.jpg
Youtube yazılım.
Sorumluluk tamamen sizdedir.
Yazılımı zipten çıkartın.
Fat32 Formatında biçimlendirilmiş boş bir flash bellek içerisine kopyalayın.
Usb flash belleği tv nin usb giriş portuna takın.
Tv yi çalıştırın görüntü geldikten sonra
Kumanda üzerinden MENÜ 1505 Tuşlayın.
Gelen menüde yazılım yükseltmeye OK tuşlayın.
Yazılım yüklenecektir tv kapanacak yükleme devam edecek açılmasını bekleyin. Fişi çekmeyin
Yazılım yüklendikten sonra tv yi ilk kuruluma dönderin yeniden kurun.

C Çevrimdışı

catak

Yeni Üye
12 Şub 2023
5
36
Arkadaşlar, display wireless kayboldu. Kaynak bölümünde de yok. V.45.23.64 mb97 guncelledim. Gelmedi.

Var midir bir çözüm?

Ayrıca güncelleme sonrası diagnostic reset yaptim yine gelmedi.

Yardımcı olursanız sevinirim.
Teşekkürler

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,508
Arkadaşlar, display wireless kayboldu. Kaynak bölümünde de yok. V.45.23.64 mb97 guncelledim. Gelmedi.

Var midir bir çözüm?

Ayrıca güncelleme sonrası diagnostic reset yaptim yine gelmedi.

Yardımcı olursanız sevinirim.
Teşekkürler
Tv içi dahili wifi kartı veya kablosu arızalıysa wireless display seçeneği görünmez.

C Çevrimdışı

catak

Yeni Üye
12 Şub 2023
5
36
Tv içi dahili wifi kartı veya kablosu arızalıysa wireless display seçeneği görünmez.
Ama şunu soylemeden gecemeyecegim. Vestel tv kumandasindan uygulamasindan internet le calisan uygulama bilirsiniz. Tv internete direkt kablo ile baglayinca uygulama çalışıyor wifi bozuk olsa o da calismazdi bence.

M97 full yazilim var mi tekrardan sifirdan yukleyebilecegim.
Bilemedim

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,508
Ama şunu soylemeden gecemeyecegim. Vestel tv kumandasindan uygulamasindan internet le calisan uygulama bilirsiniz. Tv internete direkt kablo ile baglayinca uygulama çalışıyor wifi bozuk olsa o da calismazdi bence.

M97 full yazilim var mi tekrardan sifirdan yukleyebilecegim.
Bilemedim
Ana kartta kablo bölümü ayrı wifi bölümü ayrı eğer tv ye yanlış yazılım yüklemediyseniz yazılım arayışına girmeyiniz mb9x ana kartlar yazılım yüklerken bile sorun çıkarabiliyor. Ben genelde çalışan mb9x tv ye full yazılım vermiyorum. Güncelleme yazılımı varsa onun linkini veriyorum bence tv nin yazılımsal sorunu yok tv nin içerisinde linkteki resimdeki parçanın benzeri var kabloyu koparmadan soketinden sök tak yapsanız bile çalışabilir temassızlık vardır.

C Çevrimdışı

catak

Yeni Üye
12 Şub 2023
5
36
Ana kartta kablo bölümü ayrı wifi bölümü ayrı eğer tv ye yanlış yazılım yüklemediyseniz yazılım arayışına girmeyiniz mb9x ana kartlar yazılım yüklerken bile sorun çıkarabiliyor. Ben genelde çalışan mb9x tv ye full yazılım vermiyorum. Güncelleme yazılımı varsa onun linkini veriyorum bence tv nin yazılımsal sorunu yok tv nin içerisinde linkteki resimdeki parçanın benzeri var kabloyu koparmadan soketinden sök tak yapsanız bile çalışabilir temassızlık vardır.

Tamamdir deniyecegim. Teşekkürler.

R Çevrimdışı

razlogtv

Yeni Üye
26 Ocak 2019
23
40
finlux 32flyr274sc

Panel: VES315WNDL-2D-N14
panel
- Линк за сваляне

Alt kısmı 17MB97 olan tv youtube açmıyor video girmeden donuyor