17mb95m görüntü ters nasıl düzeltebilirim?

S Çevrimdışı

serdarelektronik

Yeni Üye
22 Haz 2019
12
40
Selamlar.

17mb95m görüntü ters nasıl düzeltebilirim?

20190715_164135.jpg

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
panel dosyası:
PQ Dosyası Yükleme
1. USB bellek içerisinde "pq" isimli bir klasör oluşturulur.
2. rar içindeki ....bin uzantılı dosyayı USB içerisindeki pq klasörüne kopyalanır.
3. USB bellek TV'nin USB portuna takılır
4. Service menüden "USB operations" yapılır (menü4725)
5. Power on/off sonrası yeni profile dosyaları yüklenmiş olacaktır.

S Çevrimdışı

serdarelektronik

Yeni Üye
22 Haz 2019
12
40
hocam herşey düzeldi dedim ama şu an tünel sinyal almıyor. Nedeni yazılım mıdır acaba ? sizin verdiğiniz sanırım sadece panel içindi.
bana bir de full yazılımı lazım olacak heralde.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
hocam herşey düzeldi dedim ama şu an tünel sinyal almıyor. Nedeni yazılım mıdır acaba ? sizin verdiğiniz sanırım sadece panel içindi.
bana bir de full yazılımı lazım olacak heralde.
selam,
cihaz için panel yaılımı paylaştım, full vermeme nedenim iki kart aynı gözüksede bazen voltaj farklılığı yada panel aydınlatmasındaki tetikleme ünitesi bile farklı komutla çalışabiliyor ben istiyorsan full yazılımı verdim ama risk oluşabilir bilgin olsun
full yazılım :

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Selam talimatları full yazılıma göre doğru yukleyiniz
Eğer yine olmazsa yarın yine bakarım şu vda aklıma geldi 2 adet mb95 var birisi 1 MB mboot olan var biri 2mb bundan da kaynaklanabilir.

S Çevrimdışı

serdarelektronik

Yeni Üye
22 Haz 2019
12
40
Full yazılım ve çekirdek yazılım yükleme işini sitenizden öğrendim.hatta sayenizde birkac tv mizi hayata döndürdük. Bunun için ayrıca tesekkur ederim. Ama bu tv de takılı kaldık. 4 yazılım denedim 2 sinde sinyal alabildik. Ama görüntüdeki renkler birbirine girmişti.verdiginiz panel yazılımını yukleyince duzelmedi bu yazılımlar. Görüntünun düzeldiği yazılımlarda da sinyal alamıyoruz. Cok garip bir durum yasiyoruz. Isin icinden çıkamadık.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt