17mb82s

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Türker Kardeşim Sinyal Yok Ama neden yok Onun araştırmasını yapman gerekiyor öyle pat diye yazılımla çözülecek iş değil bu şimdi tavsiyelerimi yazıyım sana

1.Yukarı antenten gelen kablon sağlammı kontrol et herhangi bir kopukluk ezilme Veya X bişey varmı

2.Konnektörleri kesip yeniden dene kablo uçlarına takılan

3.Başka Bir Harici Uydu Yada Tv Varsa Çanaktan gelen kabloyu uyduya tak dene

Sorunun Donanımsal Görünüyor bence Bunları dene sonucu bizlere bildir yardımcı olalım.:ok

T Çevrimdışı

TÜRKER33

Yeni Üye
14 Kas 2019
12
37
Türker Kardeşim Sinyal Yok Ama neden yok Onun araştırmasını yapman gerekiyor öyle pat diye yazılımla çözülecek iş değil bu şimdi tavsiyelerimi yazıyım sana

1.Yukarı antenten gelen kablon sağlammı kontrol et herhangi bir kopukluk ezilme Veya X bişey varmı

2.Konnektörleri kesip yeniden dene kablo uçlarına takılan

3.Başka Bir Harici Uydu Yada Tv Varsa Çanaktan gelen kabloyu uyduya tak dene

Sorunun Donanımsal Görünüyor bence Bunları dene sonucu bizlere bildir yardımcı olalım.:ok
TEŞEKKÜRLER
DENEDİM AMA OLMADI O YÜZDEN YAZILIMSAL BİRŞEY VARMI DİYE

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
TEŞEKKÜRLER
DENEDİM AMA OLMADI O YÜZDEN YAZILIMSAL BİRŞEY VARMI DİYE
yukardan gelen kablo sağlammı ? bak tv ni sökebiliyorsan sök başka bi yerde komşu da dene mesela sinyal gelirse Tv ye kabloda yada çanakta problem var demek yok tv yi sökemiyorum dersen uydu bul bi yerlerden hem komşuda hem senin evde dene benim görüşümce kablon arızalı senin kardeş yada çanakta bir sorun var Tv nin kurulum menüsüne girip manuel kanal arama menüse gel bakalım sinyal kalitesi seviyesi ne durumda ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt