17MB180E FULL YAZILIM YUKLEME SORUNU

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
N Çevrimdışı

nselektronik

Yeni Üye
22 Ara 2020
4
31
Merhabalar elimde 55U9000 serisi bir vestel cihaz var. Ürünün ekranı kırılmıştı yeni panel taktırdım. Ama menü renkleri normal cıkıyor. Ya

WhatsApp-Image-2022-05-09-at-10.55.56.jpg

yınlarda görüntü siyah beyaz geliyor bir türlü duzeltemedim. Full yazılım atmak isyediğim zaman %20 den sonra erorr hatası veriyor. Konuyla ilgili olarak acil destek ve yardımlarınıza ihtiyacım var.

WhatsApp-Image-2022-05-09-at-10.54.39.jpg

WhatsApp-Image-2022-05-09-at-10.58.44.jpg

M Çevrimdışı

muratavsar 

Aktif Üye
11 Ara 2022
85
53
Yeni paneli takan kişi size tv yi sorunsuz teslim etmesi gerekirdi.
Mb180e ana kart arızalı idi yeni kart aldım cihaz hi-level gelen kart tekwood idi full yazilim attım yazilim sonrasi stanby bile yanmaz oldu cihaz çöktü kart arizili olabilir diye yeni bir kart aldım maalesef oda çöktü çıldıracağım yazilm serk numarasına göre yardımcı olurmusunuz 3.kartı istedim

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,592
Mb180e ana kart arızalı idi yeni kart aldım cihaz hi-level gelen kart tekwood idi full yazilim attım yazilim sonrasi stanby bile yanmaz oldu cihaz çöktü kart arizili olabilir diye yeni bir kart aldım maalesef oda çöktü çıldıracağım yazilm serk numarasına göre yardımcı olurmusunuz 3.kartı istedim
Tv üzerindeki orijinal ana kartın aynı kodlu kartını almadıkça ve o karta uygun orijinal yazılım yüklemedikçe kart çökmeye (Brick) Olmaya mahkumdur. Sebebine gelince orijinal kart 1.5 Gb ise siz kartın görsel olarak birbirine benzediğini görüp 1.25 Gb kart alıp orijinal olan 1.5 Gb yazılım yüklerseniz ana kart çöker buna tam tersi de dahildir. Biz burada üyelere yazılım verirken bu nedenle tv arka kapak etiketi istiyoruz.

M Çevrimdışı

muratavsar 

Aktif Üye
11 Ara 2022
85
53
Tv üzerindeki orijinal ana kartın aynı kodlu kartını almadıkça ve o karta uygun orijinal yazılım yüklemedikçe kart çökmeye (Brick) Olmaya mahkumdur. Sebebine gelince orijinal kart 1.5 Gb ise siz kartın görsel olarak birbirine benzediğini görüp 1.25 Gb kart alıp orijinal olan 1.5 Gb yazılım yüklerseniz ana kart çöker buna tam tersi de dahildir. Biz burada üyelere yazılım verirken bu nedenle tv arka kapak etiketi istiyoruz.
Ustam birebir kod aynı ama maalesef olmadı anlam veremedim yükleniyor ama birck oluyor flash playerimi bile degistirdim

IMG-20230401-WA0012.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt