Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Senna Çevrimdışı

Senna

Yeni Üye
23 Ara 2019
5
42
Diğer konudan buraya yönlendirdiniz. Carbon yazılımı yükleyebilirsiniz dediniz. Çok teşekkür ederim. Deneyip bilgilendirme yapacağım.

Arıza: Logo geliyor kapanıyor (Standby ışığı yanıp/ sönüyor sonra standby ışığı sabit yanıyor)
Marka: Vestel
Model: COLOR 22FA5100
Seri no: 7869856 700014
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

? Televizyon düzeldi, sorunsuz açıldı. Ne kadar teşekkür etsem azdır. Sağ olun. ?

Son düzenleme:
U Çevrimdışı

umut08

Yeni Üye
24 Eyl 2019
1
45
Evet sevgili tavsiyeforumu üyelerimiz ve bizi dışarıdan takip eden ama üye olmaya cesaret edemediği halde yazılımlarımızdan faydalanan değerli esnaf arkadaşlar, Hepinize hayırlı olsun diyor ve TEKNOwest teknovest ustama teşekkür ediyorum.

Bu tarz konuları AVANTAJ olarak görüp anında paraya çevirmeye çalışan kitlelere inat, bizler tavsiyeforumu ailesi olarak bütün kaynaklarımızı sizler için ve halka açık mecralarda paylaşmaya devam edeceğiz.

Bilenler bilir, MB82 anakartlarımızda kullanılan kurtarma yazılımları sayesinde birçok üyemizi, servislere para vermekten kurtarmıştık.

Yine daha önceki açıklamalarımı takip edenler bilirler ki MB140 anakart aslında MB82 anakartların devam niteliğini taşır.

MB82 ithal teknoloji, MB140 ise tamamen yerli mühendislik ile üretilen anakartlar dı. Nasıl ki MB82 de yazılım desteğine ihtiyaç duyuldu ise, elbette MB140 anakartımızda da bu desteğe ihtiyacımız vardı.

Her ne kadar birçok konuda eleştiriyor olsak da, VESTEL markasına buradan bir kere daha teşekkürlerimi iletmek istiyorum zira adamlar durmuyor, çalışmaya devam ediyor.

Benim bundan sonraki beklentim, Bakalım MB130 anakartların yerine ne gelecek ? ?
1

A Çevrimdışı

a_a_a3

Yeni Üye
25 Ara 2019
2
46
Söylemiş olduğunuz yazılımı kuramadım bir türlü sürekli yükleme yapıyor fakat bitmiyor. Bir kaç tane farklı usb bellekle denedim başarılı olamadım. Açılışta SEG yazısı geliyor açılmıyor TV aynı sorundan bende müzdaribim yardımcı olursanız sevinirim.
TV: Seg
Model: 24SEH5520
S No: 7854058700572

U Çevrimdışı

umut157

Yeni Üye
28 Ara 2019
1
23
vestel 17mb140
s/n:7911655 700260 logo geliyo gidiyo
stanbay yanıp sönüyor habere yeniden baslatıyor
yazılımını atarsanız sevinirim.

T Çevrimdışı

TURDEM

Yeni Üye
19 Tem 2018
2
44
yazılımı indiremedim
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt