17MB130 Connected TV Güncel yazılım, EYLÜL 2018 3.62.24

O Çevrimdışı

OguzTurk

Yeni Üye
30 Ağu 2018
35
Yazılımı indirdiğimde core versiyon yazıyor. Full yazılım ve core yazılımlar farklı oluyor anladığım kadarıyla. Bu powera basma olayı ile mi güncelleme yapılıyor bu sürümde? (Jvc)

bydublor Çevrimdışı

bydublor 

Aktif Üye
10 Ara 2017
242
Seni bekliyordum ben de , ''Gardaşım nerede kaldı?'' diyordum kendi kendime :kiskis
Bu konuda hayal kırıklığı yaşıyorum, noneconnect olan cihazlar her ne kadar düz olsada görüntü iyilestirme adina yapilabilecek ne varsa yapilmasini beklerdim. Hayrata kalmis isimiz :))

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Bu konuda hayal kırıklığı yaşıyorum, noneconnect olan cihazlar her ne kadar düz olsada görüntü iyilestirme adina yapilabilecek ne varsa yapilmasini beklerdim. Hayrata kalmis isimiz :))
Aslında ilk fırsatta noncennected bir ürüne connected bir yazılım yüklemeyi deneyeceğim ama fırsat bulamdım bir türlü.

Teknik olarak çalışması lazım lakin kimseyi riske atamam o nedenle kendim denemeliyim önce :kiskis

bydublor Çevrimdışı

bydublor 

Aktif Üye
10 Ara 2017
242
Aslında ilk fırsatta noncennected bir ürüne connected bir yazılım yüklemeyi deneyeceğim ama fırsat bulamdım bir türlü.

Teknik olarak çalışması lazım lakin kimseyi riske atamam o nedenle kendim denemeliyim önce :kiskis

ver patlatimsenden degerli mi?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

ver patlatimsenden degerli mi?
en kotu servise tvcoktu açılmıyor neden ki deriz salaga yatariz belki yerler :))

Geri
Üst Alt