17MB130 Connected 3.62.7.0. Güncel Yazılım.

A Çevrimdışı

azrael85

Aktif Üye
31 Ara 2017
219
hitachi 55ht1800ud ye yükledim, bir fark göremedim, görüntüden zaten memnundum, umarım bu versiyonla stabilite artar

T Çevrimdışı

Toraks

Aktif Üye
23 Ocak 2018
57
Adem Helvacı Ado hocam iyi akşamlar. Panel ile ilgili yaşadığım sorunları daha önce sizinle paylaşmıştım. Sizde servis tavsiyesinde bulunmuştunuz. Tavsiyenize uyarak servis talebi oluşturdum. Yapılan kontrol sonrası bugün Manisa’dan müşteri hizmetleri aradı. Tv’mim değişimine karar verildiğini ve depolarında 65ud8900 olmadığından 65ud9400 önerdiklerini ve herhangi bir fark ücret talep edilmeyeceğini söyledi. Bende kabul ettim. Görüşme sonrası google’da 65ud9400 ile ilgili hiç bir yorum ve inceleme bulamadım. Hocam bu tv için ne yorumlayacaksınız.

T Çevrimdışı

Toraks

Aktif Üye
23 Ocak 2018
57
Adem Helvacı Ado hocam iyi akşamlar. Panel ile ilgili yaşadığım sorunları daha önce sizinle paylaşmıştım. Sizde servis tavsiyesinde bulunmuştunuz. Tavsiyenize uyarak servis talebi oluşturdum. Yapılan kontrol sonrası bugün Manisa’dan müşteri hizmetleri aradı. Tv’mim değişimine karar verildiğini ve depolarında 65ud8900 olmadığından 65ud9400 önerdiklerini ve herhangi bir fark ücret talep edilmeyeceğini söyledi. Bende kabul ettim. Görüşme sonrası google’da 65ud9400 ile ilgili hiç bir yorum ve inceleme bulamadım. Hocam bu tv için ne yorumlayacaksınız.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Hemen kontrol edeyim azizim :ok

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

Umuyorum ki bu sefer şansınız yaver gidecek. AUO panel ve MB120 anakart mevcut.

Yanında HDR10 ve WCG de bonus :ok

Tylerdurden Çevrimdışı

Tylerdurden

Aktif Üye
13 Nis 2018
84
jvc ye pixellence özelliği geldi bende diyorum renkler ne kadar doğal hale geldi.
Ekli dosyayı görüntüle 311
Jvc menüsü değiştimi genel görünüm nasıl oldu birde güncelleme sonrası kanal geçişlerinde yavaşlama oldumu sd ve hd kanallarda iyileşme varmı bunları ve ek olarak smart bağlantısı youtube netflix bağlanmada sorun oluyomu kardeşim ben jvc yi adem hocamın tafsiyesini okuyarak aldım ozamn forma üyüde değildim ve tvden çok memnunum hiç güncelleme yapmadım burada ve diğer platformlarda yazılan bu tv ile ilgili hiçbir problemi ben yaşamadım tek sıkıntısı oda 4k maçlarda daha belirgin dikey gölgelenme oda çok az görülüyo çok dikkatli bakınca belli oluyo gri tonlar yeşil saha çimende özellikle yukarıdan alta doğru eminim bu çoğu kişide vardır lg ıps ekran lg lerin 4 bin TL lik tvlerinde bile var

Geri
Üst Alt