17MB130 Connected 3.62.7.0. Güncel Yazılım.

S Çevrimdışı

snower

Yeni Üye
12 Ocak 2018
4
Arkadaşlar Merhaba;

17MB130 Connected anakart kullanıcıları için güncel yeni sürümü ÇEKİRDEK YAZILIM konu başlığımızda yayınladım.

17MB130 Connected kart kullanıcısı arkadaşlarıma duyurulur :ok

[Gizli içerik]
teşekkürler

C Çevrimdışı

cetinarda

Yeni Üye
31 May 2018
41
50
Sevgili Ado,
Youtube canlı video yayınında yapmış olduğumuz sohbetten sonra samsung MU7000 ile Vestel UD9500 arasındaki tercihim Vestel 55UD9300 oldu.
Ricam nonconnect connected arasındaki fark nedir? Anakartım 17MB130 ve hangi yazlımı yüklemeliyim?
Çok teşekkürler....

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Sevgili Ado,
Youtube canlı video yayınında yapmış olduğumuz sohbetten sonra samsung MU7000 ile Vestel UD9500 arasındaki tercihim Vestel 55UD9300 oldu.
Ricam nonconnect connected arasındaki fark nedir? Anakartım 17MB130 ve hangi yazlımı yüklemeliyim?
Çok teşekkürler....

Değerli kardeşim

Nonconnect smart desteği olmayan, Connect ise olan anlamına geliyor Yani tv lerin birisi internetli, diğeri düz tv.
Seri numarası verirseniz hemen kontrol sağlayabiliriz :ok

C Çevrimdışı

cetinarda

Yeni Üye
31 May 2018
41
50
JVpIQ.jpg

C Çevrimdışı

cetinarda

Yeni Üye
31 May 2018
41
50
Hali hazırda konu başlığını içeren yazılımı flash belleğe atmış durumdayım.
Birde mümkünse TV'nin paneli ve fikrinizi öğrenebilirsem çok sevinirim.
Teşekkür ederim.

C Çevrimdışı

cetinarda

Yeni Üye
31 May 2018
41
50
Azizim her şey var seri numarası yok :kiskis

Biraz daha aşağıdaki SN ile başlayan yer lazım :ok

Kaldı ki gördüğüm kadarıyla tv niz ya revizyon ya da özürlü ürün, eğer öyle ise yazılımı bulamama olasılığımız da var, yine de yollayın bakalım :ok
Ado kardeşim cihaz konsola çok yakın odaklayana kadar neler çektim bilemezsin :) Diğer konuda haklısın 1950 TL'ye özürlü olarak aldım ( Özrü ir alıcısının vidasının düşmesi halletmiş bulunmaktayım ) Kasa jelatinlerini kendim çıkardım. Ayrıca diğer cevabımda cihazın servis menü fotosunu da yolladım, oradan görebilme şansızım yokmudur?

C Çevrimdışı

cetinarda

Yeni Üye
31 May 2018
41
50
Azizim her şey var seri numarası yok :kiskis

Biraz daha aşağıdaki SN ile başlayan yer lazım :ok

Kaldı ki gördüğüm kadarıyla tv niz ya revizyon ya da özürlü ürün, eğer öyle ise yazılımı bulamama olasılığımız da var, yine de yollayın bakalım :ok

JQFyt.jpg

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Ado kardeşim cihaz konsola çok yakın odaklayana kadar neler çektim bilemezsin :) Diğer konuda haklısın 1950 TL'ye özürlü olarak aldım ( Özrü ir alıcısının vidasının düşmesi halletmiş bulunmaktayım ) Kasa jelatinlerini kendim çıkardım. Ayrıca diğer cevabımda cihazın servis menü fotosunu da yolladım, oradan görebilme şansızım yokmudur?
Tamam yormayalım seni %100 emin olmak istemiştim SAMSUNG VA panel :ok

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

Evimdeki Buzdolabım VESTEL özürlü üründür, Sanırım 5 inci yılına doğru gidiyor gayet de takır takır çalışıyor çok şükür. Ne olduğunu bildikten sonra gerisi sorun değil, Benim dolap sol arka köşeden içeri doğru ezilmişti, zaten mutfak dolabının içinde kaldığı için önemsememiştim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt