17MB100 Anakart -Puhu TV ,BluTV ve Filbox

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O Çevrimdışı

obit72

Yeni Üye
11 Şub 2018
14
emeğine sağlık
öncelikle yapmış olduğun çalışma için teşekkür ederim ben yükledim puhu tv geldi sonra
blutv olanı yükledim bu sefer puhu tv gitti blu tv geldi 2 sini aynı menüde kullanamıyoruz galiba birde mb100 version mb130 oldu yazılım yüklerken mb100 yükliycem yoksa mb130 mu şimdiden teşekkür ederim tvim ca9550 curved
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar Merhaba ,
Vestel MB100 Anakartlı TV'me Puhu TV ,Blu TV ve Filbox etkinleştirebildim.
EXcomZkko EXcomZkko Ayrıca Teşekkürler.

Puhu TV

Blu TV ve Filbox
öncelikle yapmış olduğun çalışma için teşekkür ederim ben yükledim puhu tv geldi sonra
blutv olanı yükledim bu sefer puhu tv gitti blu tv geldi 2 sini aynı menüde kullanamıyoruz galiba birde mb100 version mb130 oldu yazılım yüklerken mb100 yükliycem yoksa mb130 mu şimdiden teşekkür ederim tvim ca9550 curved

Son düzenleme:
B Çevrimdışı

bestturkman

Yeni Üye
10 Nis 2018
43
25
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Ne yazık ki kullanamıyoruz şu anlık.

U Çevrimdışı

umitozorhan

Yeni Üye
27 Eki 2018
8
29
Hocam yükledim fakat kumandam çalışmıyor. Telefonu kumanda olarak kullanıyorum şu an hardware profile yedeğim de yokmuş nasıl düzeltebiliriz. Elimdeki çalışmayan kumanda şu şekilde bir kumanda (resim temsilidir) hocam. B bestturkman EXcomZkko EXcomZkko

techwood_50ao7usb_08_l.jpg

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt