17MB100 1.34.28 Core Update (Panasonic UI)

EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109
İnternette gezinirken rastladığım ve iki gündür kullandığım bu yazılımı paylaşma gereği duydum. Yazılım tarihi forumdaki 1.34.25 versiyonundan daha yeni. Açıklamasında "Stabilite odaklı" denilmiş. Yazılımda herhangi bir soruna rastlamadım. Görüntü öncekiyle aynı ya da çok benzer. Alternatif olarak forumda bulunması iyidir.

Yalnız başlıkta da yazdığım gibi, TV'nin arayüz renkleri ve ikonları (UI) Panasonic için yapılanla değişiyor. Karbon desenli, siyah ağırlıklı arayüzden sonra, açık mavi çizgiler içeren menüler garip gelebilir.

Forumdaki 1.34.25'i yükleyince menü tasarımı eski hale gelir mi bilemiyorum, denemedim. Elinizde full yazılım olsa iyi olur.

2al6Xj.jpg

I Çevrimdışı

Iz_for

Aktif Üye
25 Eki 2017
165
İnternette gezinirken rastladığım ve iki gündür kullandığım bu yazılımı paylaşma gereği duydum. Yazılım tarihi forumdaki 1.34.25 versiyonundan daha yeni. Açıklamasında "Stabilite odaklı" denilmiş. Yazılımda herhangi bir soruna rastlamadım. Görüntü öncekiyle aynı ya da çok benzer. Alternatif olarak forumda bulunması iyidir.

Yalnız başlıkta da yazdığım gibi, TV'nin arayüz renkleri ve ikonları (UI) Panasonic için yapılanla değişiyor. Karbon desenli, siyah ağırlıklı arayüzden sonra, açık mavi çizgiler içeren menüler garip gelebilir.

Forumdaki 1.34.25'i yükleyince menü tasarımı eski hale gelir mi bilemiyorum, denemedim. Elinizde full yazılım olsa iyi olur.

2al6Xj.jpg
Paylaşımlar için teşekkürler philips toshiba panasonic derken denemediğimiz marka kalmayacak heralde :mutlu
İndirdiğiniz sitede mb120 için update var mıdır

EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109
EXcomZkko EXcomZkko, ilerleyen yillarda
Kirik resimlerler ugrasmamak icin
forumun kullanima ozel resim sunucusu kurdum :kas
Forumda kullanacaginiz resimleri gönül rahatligiyla yukleyebilirsiniz
Dogrudan erisim linki.

https://resim.tavsiyeforumu.com

Yükleme işi tamam. İlk mesajı nasıl düzenleyebilirim? :bilmiyom
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Paylaşımlar için teşekkürler philips toshiba panasonic derken denemediğimiz marka kalmayacak heralde :mutlu
İndirdiğiniz sitede mb120 için update var mıdır

Direkt Panasonic'in sitesinden aldım yazılımı. MB120'li TV marka/modellerini öğrenip sitelerinden araştırmayı deneyebilirsiniz. MB120, MB100'e göre çok daha yaygın bir kart.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Yükleme işi tamam. İlk mesajı nasıl düzenleyebilirim? :bilmiyom
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Direkt Panasonic'in sitesinden aldım yazılımı. MB120'li TV marka/modellerini öğrenip sitelerinden araştırmayı deneyebilirsiniz. MB120, MB100'e göre çok daha yaygın bir kart.

Resim foruma atılmış.

Sota Sota düzenlemiştir. :hihi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri