1500-2000 tl telefon tavsiyesi

S Çevrimdışı

samedismayilov

Yeni Üye
2 Ara 2018
13
30
Merhaba sevgili arkadaşlar. 1500-2000 tlye telefon arıyorum. Uzun şarj ömrü, iyi kamera, donma-kasma olmaması önemli özellikler. Bu fiyatlarda xiaomi mi 8 lite, huawei mate 20, samsung m20 var. Bir arkadaşımız önceki yazılarda xiaomi redmi not 7yi beklemeyi önermiş. Başka tavsiyeleriniz var mı? Ne önerirsiniz? Şimdiden teşekkürler ?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Önerilebilecek çoğu telefonu yazmışsınız zaten.:sirit
Ben tercihinizi Xiaomi veya Huawei'den yana kullanmanızı tavsiye ederim.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Beklentilerini karşılayacak uygun fiyatlı Xiaomi her zaman vardır... Beklersen Note 7 güzel, değilse Note 6 pro tavsiye ederim... 8 Lite'nin bir çok sorunları var forumlarda... Denk gelip de, canın sıkılmasın.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Sorun yazılım kaynaklıysa Xiaomi onları düzeltir bence hocam. :hmm
Misalen;

Hattım XYZ diyor sorun sahibi, bir önceki telefonum VYZ idi sorunsuz kullanıyordum, ama 8 Lite aldım hattım çekmiyor, hücresel veri kafasına göre takılıyor diyor misalen...

Ben bu sorunun yazılımsal olduğunu düşünmüyorum, Çin'de global olarak üretilmeyen telefonların ülkemizdeki band değişimi sebebiyle sorun yaşaması gayet normal, anormal olan ise, bizlerin bunu bilmeyerek telefonu alıp, sorun yaşamamız.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Misalen;

Hattım XYZ diyor sorun sahibi, bir önceki telefonum VYZ idi sorunsuz kullanıyordum, ama 8 Lite aldım hattım çekmiyor, hücresel veri kafasına göre takılıyor diyor misalen...

Ben bu sorunun yazılımsal olduğunu düşünmüyorum, Çin'de global olarak üretilmeyen telefonların ülkemizdeki band değişimi sebebiyle sorun yaşaması gayet normal, anormal olan ise, bizlerin bunu bilmeyerek telefonu alıp, sorun yaşamamız.

Global sürüm değilse almasalarmış hocam o zaman. :sirit
Söylediğiniz iyi oldu ama, bir gün Xiaomi alırsam dikkat ederim bu detaya.:mutlu
Telefon ihtiyacım olmadığı için pazardan uzak durumdayım şu an. :bilmiyom

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
mi 8 liteyi aldım sağolsun Domestos Domestos da bazı yönlendirmeler yaptı, siparişi cuma verdim telefon c.tesi elimdeydi , ilk izlenimler Abi çok iyi bea :sirit
mate 20 lite ile mi 8lite yi bi kaç kapıştırma yaptım, mi 8 tokatladı :hihi
ama şunu bilirteyeyim samsung ara yüzünden mi ye geçmek biraz ters geliyor sanki ios ara yüzüne geçmiş gibi oluyorsun ama bi kaç güne alışılabilir. telefonu aldığım anda güncelleme almıştı bazı şeyler değişti değişeni bile anlamadım :sirit

E Çevrimdışı

emin616 

Aktif Üye
6 Nis 2017
289
Merhaba sevgili arkadaşlar. 1500-2000 tlye telefon arıyorum. Uzun şarj ömrü, iyi kamera, donma-kasma olmaması önemli özellikler. Bu fiyatlarda xiaomi mi 8 lite, huawei mate 20, samsung m20 var. Bir arkadaşımız önceki yazılarda xiaomi redmi not 7yi beklemeyi önermiş. Başka tavsiyeleriniz var mı? Ne önerirsiniz? Şimdiden teşekkürler ?

Biraz zamanım var diyorsan (2 ay kadar) Redmi note 7 pro ya da meizu note 9 beklemeni tavsiye ederim. Özellikle Redmi Note 7 Pro arka kamera Sony lens. Başarılı çekimleri var.

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri