150-97-656 hatası hk

V Çevrimdışı

vichy

Yeni Üye
14 Mar 2023
19
39
Merhaba arkadaşlar Tivibu ev hizmetini satın aldım 2 hafta önce son 3 gündür seç izle ve benim kanalım sayfasında cihaz dönüyor ve bu hatayı veriyor müşteri hizmetleri modemi kapa aç yaptırdı standart işleyiş 48 saat içinde çözüm için aranacagim söylendi bir telesekreter arizaniz giderildimi diye sordu hayır dedim suratıma kapandi telefon biraz uzun oldu ama neden olabilir bu durum cihaz humax2000HD_ZTE Şimdiden çok tesekkurler

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Bana göre bir tivibu klasiği. Muhtemelen söz konusu servislerle ilgili hizmeti kestiler. Böyle oyalıyorlar. Cihazı fabrika ayarlarına döndürmeyi biliyorsanız yapın, bilgilerinizi tekrar girin ve deneyin. Tivibu ile görüşmenizde de sorunu T.H.H.' a aktaracağınızı iletin. Halen kaale almıyorlarsa şikayetinizi oluşturun.

V Çevrimdışı

vichy

Yeni Üye
14 Mar 2023
19
39
Bana göre bir tivibu klasiği. Muhtemelen söz konusu servislerle ilgili hizmeti kestiler. Böyle oyalıyorlar. Cihazı fabrika ayarlarına döndürmeyi biliyorsanız yapın, bilgilerinizi tekrar girin ve deneyin. Tivibu ile görüşmenizde de sorunu T.H.H.' a aktaracağınızı iletin. Halen kaale almıyorlarsa şikayetinizi oluşturun.

Fabrika ayarlarına döndür seçeneği var ama sonrasında bir kod girmişti kuran arkadaş promosyon kodu gibi birşey o malesef bende yok yarın sabah tekrar arayacağım egerki dediğiniz gibiyse iptal hakkımı kullanacagim thh başvurup bu arada internet hızım 75mb ondan olmaz degilmi

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Fabrika ayarlarına döndür seçeneği var ama sonrasında bir kod girmişti kuran arkadaş promosyon kodu gibi birşey o malesef bende yok yarın sabah tekrar arayacağım egerki dediğiniz gibiyse iptal hakkımı kullanacagim thh başvurup bu arada internet hızım 75mb ondan olmaz degilmi
Çok fazla şikayet var. 75 mBit internet hızıyla neler neler olur. Onunla hiçbir ilgisi yok. Kaldı ki o yüzdense bir hız testi yaptırıp bundan desinler. O hıza sahip olmayan kimbilir kaç kullanıcı var.

Geri
Üst Alt