12m2 Odaya Sessiz Klima Tavsiyesi

O Çevrimdışı

Yeni Üye
27 Haz 2017
1
Merhabalar Kocaeli/izmit taraflarında yaşıyorum. Bulundugum bina ısı yalıtımlı ama klima alacağım oda güneyde kalıyor ve sıcak oluyor. Oda da ders çalışacağım azami derecede sessiz olması benim için çok önemli 1800 TL yi geçmeyecek sessiz bir klima önerinizi bekliyorum.

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547
Cvp: 12m2 Odaya Sessiz Klima Tavsiyesi

offline' Alıntı:
Merhabalar Kocaeli/izmit taraflarında yaşıyorum. Bulundugum bina ısı yalıtımlı ama klima alacağım oda güneyde kalıyor ve sıcak oluyor. Oda da ders çalışacağım azami derecede sessiz olması benim için çok önemli 1800 TL yi geçmeyecek sessiz bir klima önerinizi bekliyorum.

offline arkadaşım fiyatları pek bilmiyorum size 9000 btu yeter siz gene blanc ve uğur araştırın. 

ses konusunda şikayet almadık hiç ama ne kadar sessizdir onu bilmiyorum şahsen.  rakama göre oldukça sessiz diyorlar kullananlar.

D Çevrimdışı

diemcizone

Yeni Üye
23 Haz 2017
21

offline' Alıntı:

Ben de 1600-1800 lira aralığında klimalara baktım, o paralara alabileceğin en iyi klima bence Midea Blanc 9000BTU Tahminimce 15M2 kadar çok rahat soğutur, oda daha büyükse 12000BTU modelini almanda fayda var.

K Çevrimdışı

KarabeY

Yeni Üye
30 Haz 2017
26

diemcizone' Alıntı:
offline' Alıntı:

Ben de 1600-1800 lira aralığında klimalara baktım, o paralara alabileceğin en iyi klima bence Midea Blanc 9000BTU Tahminimce 15M2 kadar çok rahat soğutur, oda daha büyükse 12000BTU modelini almanda fayda var.

Dün dolaştığım birkaç tane klimacı, 9000BTU nun 20mt2 ye kadar kapasitesi olduğunu belirtti. Söylemek istedim.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258

Kayip/kacak dogrudan cok fazla
Gunes goren bir yer yada cati kati ise
12lik daha dogru tercih olur

Aksi durumda 9luk yeterli

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri