120 metre kare 3+1 eve kombi tavsiye

MutluTEKİR Çevrimdışı

MutluTEKİR 

Aktif Üye
29 Tem 2022
215
34
Youtube'da Fatih Bank bu işin piridir, videolarını izlemenizi tavsiye ederim. Tavsiye ettiği Demirdöküm ve Baymak diye aklımda kalmış. Ben geçen sene aldım tercihimi Demirdöküm Nitromix P24'den yana kullandım evimizin ölçüleri oda sayısı aynı. Oda termostatıyla birlikte kullanıyorum memnunum gayet. Yerli üretim, yedek parça bolluğu ve uygun fiyatları nedeniyle tercih ettim. İçini açıp baktığımda parçalara ulaşım kolay gözüküyor.

Mantık tüm kombilerde aynı sonuçta, tam yoğuşmalı tercih edin zaten artık verimden dolayı yoğuşmasızlar piyasada kalmadı.

B Çevrimdışı

Bayberty

Yeni Üye
2 Tem 2022
49
kombi konusunda uzman olduğu bilinen birinin en çok yaptığı tavsiyeleri aktarıyorum;
- ECA proteus premix
- ECA confeo premix
- Baymak lunatec
- Baymak duotec compact
- Warmhaus minerwa
- Alarko Seradens Super SRS (=Arçelik Massimus=Beko Mega logic)

D Çevrimdışı

dost4125 

Aktif Üye
14 Nis 2022
53
31
Youtube'da Fatih Bank bu işin piridir, videolarını izlemenizi tavsiye ederim. Tavsiye ettiği Demirdöküm ve Baymak diye aklımda kalmış. Ben geçen sene aldım tercihimi Demirdöküm Nitromix P24'den yana kullandım evimizin ölçüleri oda sayısı aynı. Oda termostatıyla birlikte kullanıyorum memnunum gayet. Yerli üretim, yedek parça bolluğu ve uygun fiyatları nedeniyle tercih ettim. İçini açıp baktığımda parçalara ulaşım kolay gözüküyor.

Mantık tüm kombilerde aynı sonuçta, tam yoğuşmalı tercih edin zaten artık verimden dolayı yoğuşmasızlar piyasada kalmadı.
teşekkür ederim

ByOhen Çevrimdışı

ByOhen 

Aktif Üye
23 Eyl 2018
118
36
Baymak ın kombi anakartını garantiye sokmadığını söylediler bu doğru mudur? Diğer markalar garanti kapsamına sokuyor mu?

ByOhen Çevrimdışı

ByOhen 

Aktif Üye
23 Eyl 2018
118
36
Vallahi öyle dedi satan kişi. Kullanma kulavuzunda yazıyormuş.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Vallahi öyle dedi satan kişi. Kullanma kulavuzunda yazıyormuş.
Kullanma klavuzunun yazılı bir kopyasını incelemek, ardından tüketici kanununa aykırılığı nedeniyle başvuru yapmak gerekir. Ancak tanım biraz açık yapılmış. Anakart neden garantiye dahil edilmez. Cihaz bütünlüğüne dahil olan bir parça nasıl kapsam dışı bırakılabilir tam tanıma bakmak lazım. Bir araştıralım.

Kullanım klavuzu aşağıda yer almaktadır;

Mevzuata aykırı ve sadece anakartı içeren herhangi bir madde göremedim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt