12 Ocak 2023 TOSHIBA 58UA2263DT Tavsiye eder misiniz?

Mentraxmus Çevrimdışı

Mentraxmus

Yeni Üye
29 May 2020
6
33
12 Ocak 2023’de A101e Toshiba 58UA2263DT geliyor. Fiyat 8299₺ olarak verilmiş.

Bu cihaz hakkında bilginiz var mı? Tavsiye eder misiniz?

Başka bir arkadaşım Arçelik Imperium 9 Serisi A55 C 985 B/ 55" serisini önerdi ama fiyat olarak A101 daha ekonomik.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
7999tl den 8299tl te fiyat yükseltmelerinin makul bir açıklaması da olamayacağına göre ben tüketicilerin yerinde olsam A101 in bu saygısızlığı, çıkarcılığı ve vurdumduymazlığı karşısında bu ürünü satın almazdım.

Birisi bana izah etsin, zaten ellerinde olan ama geçen sefer SATMADIKLARI bu televizyon ile ilgili mazot, dolar, faiz ve dıj güjler anlamında hiçbir değişiklik olmamasına rağmen aradaki bu 300tl farkın açıklaması nedir?

Almayın kardeşim, Almayın ki tepkinizi anlasınlar.

İnsanımızda sürekli olarak aylardır bu psikolojik baskı var. ''Hemen almalıyım yoksa fiyat yükselecek''

E dostlar işte bu açgözlü çıkarcı firmaların da ZATEN ELLERİNDE OLAN MALI size daha yüksek fiyat ile satma nedenleri bu, şu televizyonu iki ay almasanız ne olur mesela?

Samimiyetle söylüyorum bakın dolarda yakıtta faiz oranlarında vs, bu açgözlü marketlerin KENDİ RAFLARINDAKİ fiyatları şişirmeleri dışında ülkede rakamsal anlamda bir değişiklik yok, o halde bu ÜRÜN BAŞINA 300TL olan fiyat farkı nasıl açıklanabilir?

Geçen sefer vatandaşın ürüne olan ilgisini gördüler, şimdi bunu fırsata çeviriyorlar.

C Çevrimdışı

cherokawan

Yeni Üye
11 Ocak 2023
6
44
7999tl den 8299tl te fiyat yükseltmelerinin makul bir açıklaması da olamayacağına göre ben tüketicilerin yerinde olsam A101 in bu saygısızlığı, çıkarcılığı ve vurdumduymazlığı karşısında bu ürünü satın almazdım.

Birisi bana izah etsin, zaten ellerinde olan ama geçen sefer SATMADIKLARI bu televizyon ile ilgili mazot, dolar, faiz ve dıj güjler anlamında hiçbir değişiklik olmamasına rağmen aradaki bu 300tl farkın açıklaması nedir?

Almayın kardeşim, Almayın ki tepkinizi anlasınlar.

İnsanımızda sürekli olarak aylardır bu psikolojik baskı var. ''Hemen almalıyım yoksa fiyat yükselecek''

E dostlar işte bu açgözlü çıkarcı firmaların da ZATEN ELLERİNDE OLAN MALI size daha yüksek fiyat ile satma nedenleri bu, şu televizyonu iki ay almasanız ne olur mesela?

Samimiyetle söylüyorum bakın dolarda yakıtta faiz oranlarında vs, bu açgözlü marketlerin KENDİ RAFLARINDAKİ fiyatları şişirmeleri dışında ülkede rakamsal anlamda bir değişiklik yok, o halde bu ÜRÜN BAŞINA 300TL olan fiyat farkı nasıl açıklanabilir?

Geçen sefer vatandaşın ürüne olan ilgisini gördüler, şimdi bunu fırsata çeviriyorlar.
Hocam asgari ücret ve yeniden değerleme oranındaki farklılıklardan kaynaklanıyor olabilir. Ha tabi bahane bulmak istedikten sonra bahane çok elbette haklısınız. Ben hiçbir zaman "piyasadaki görünmeyen el" masalına inanmadım. Her firma mümkünse vahşi biçimde kar etmek ister. O yüzden toplum ve piyasa devletin denetiminde ve himayesinde olmalıdır. Selamlar.

D Çevrimdışı

domienz

Yeni Üye
21 Şub 2022
9
35
demek ki 8300tl bile mükemmel fiyat ki benzeri bir model 10k'dan aşağı yok, bugün elli tane a101 gezdim bu ürün yok.

çok da yüklenmemek lazım bence.

A Çevrimdışı

atakanynd

Yeni Üye
8 Eki 2020
22
35
Almayın pişman olursunuz YERLİ MALI ALMAYIN... bu ülkede dürüstlük kalmamış ürünü satarlar sonra sorun çıkar düzeltirler sonra yalanlar başlar benden söylemesi kesinlikle ALMAYIN. kim överse yalan söylüyor yada kesin bir sponsorluk parası alıyor GÜVEN=0

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Almayın pişman olursunuz YERLİ MALI ALMAYIN... bu ülkede dürüstlük kalmamış ürünü satarlar sonra sorun çıkar düzeltirler sonra yalanlar başlar benden söylemesi kesinlikle ALMAYIN. kim överse yalan söylüyor yada kesin bir sponsorluk parası alıyor GÜVEN=0

10 numara tv ben aldım, tam bir fiyat performans televizyonu. Bu paralara bu özelliklerde alınabilecek en iyi tv lerden. Vestel tarafından 3 yıl garantili, Android 11 Google L1 ve Netflix ESN Sertifikalı tam lisanslı, Dolby Vision - HDR - Dolby Audio - Dolby Atmos - TRU Resolution - TRU Micro Dimming özellikleri var. 58" Boe VA panel, parasının üzerinde bir tv bence.

Bu yorumu yaparken tv yi övmem için bana yalan söyleten ve hesabıma 8299 tl sponsorluk parası yatıran Vestel e teşekkürler 👍

A Çevrimdışı

atakanynd

Yeni Üye
8 Eki 2020
22
35
üstünüze alınmanıza üzüldüm benim demek istediğim anlaşılmadıysa yapacağım birşey yok maalesef.

A Çevrimdışı
22 Mar 2023
1
43
23.03.2023 tarihinde A101' gelecek Toshiba 50 UA2263DT'de kullanılan paneli biliyor musunuz?

Kutu üzerindeki seri numarasından panel üreticisi nasıl öğrenilir?

Anladığım kadarıyla Panda paneller sıkıntılıymış. Hala bu panel kullanılıyor mu?

Teşekkürler.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri