12-13 bin TL no frost buzdolabı önerisi

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
43
Siemens'in bu modelini kullanıyorum gerçekten çok memnunum. İçindeki soğuk hava dagilimi, taze tutucu bölümleri vs gerçekten çok iyi.

1000008786.jpg

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Siemens'in bu modelini kullanıyorum gerçekten çok memnunum. İçindeki soğuk hava dagilimi, taze tutucu bölümleri vs gerçekten çok iyi.

1000008786.jpg
Türk sitelerini dolaşsan oralardan bütçeye yakın tavsiye versen daha iyi olmaz mı hocam .
Avrupa bizi kıskanıyor onu biliyoruz sen link paylaştıkça bizde Avrupa'yı kıskanıyoruz :kiskis

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Hocam hacimi kaç litre olacak nf dışında extra aradığınız olmazsa olmaz dediğiniz bir özellik var mı

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Kasıtlı yapmıyorum, kusuruma bakmayın lütfen. Arama ayarları buraya göre olduğu için 🙃
Bizim burası yanıyor ben yanlış anlamam biliyorum HB vs üzerinden ürün paylaşımı yapılabilir yada fark etmez paylaşmaya devam.
Konu sahipleri belki bu ne paylaşıyor diyebilir Avrupa farklı yarım maaş yada 3te1 ile alabildiğin çoğu şeyi malesef burda 1 aylık maaş yetmiyor 🙂

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
43
Bizim burası yanıyor ben yanlış anlamam biliyorum HB vs üzerinden ürün paylaşımı yapılabilir yada fark etmez paylaşmaya devam.
Konu sahipleri belki bu ne paylaşıyor diyebilir Avrupa farklı yarım maaş yada 3te1 ile alabildiğin çoğu şeyi malesef burda 1 aylık maaş yetmiyor 🙂
Ben ürün ve model numarası gözüken resmin ekran görüntüsünü alıp ekliyorum direk ama şimdi farkettim iq300 modeli Türkiye'de ekransiz farklı bir model görünüyor.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
Ben ürün ve model numarası gözüken resmin ekran görüntüsünü alıp ekliyorum direk ama şimdi farkettim iq300 modeli Türkiye'de ekransiz farklı bir model görünüyor.
Belli seriler Türkiye'de BSH fabrikasında üretiliyor.
Bosch Siemens Profilo
E haliyle pazara göre revizyonlar, üretim ve kalite kontrol kalitesi değişebilir. :hihi

I Çevrimdışı

independent

Süper Üye
12 Haz 2023
647
39
A ataseven benim evimin bütün cihazları Bosch marka.Alalı 10 sene oldu. Sadece bulaşık makinesi Almanya üretimi.Hepsinden çok memnunum bir kere bile bozulmadılar.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
A ataseven benim evimin bütün cihazları Bosch marka.Alalı 10 sene oldu. Sadece bulaşık makinesi Almanya üretimi.Hepsinden çok memnunum bir kere bile bozulmadılar.
benimde herşeyim boschtu ama lanet buzdolabı ile tanışana kadar beni canımdan bezdirdi dolabın üzerinde arıza yapmayan parça kalmamıştır kompresörü bile bozuldu.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
bosch çamaşır makinası alman üretimi 15 yıl kullanıldı.
bosch tüplü şofben 10 yıl kullanıldı.
bosch aspiratör 10 yıl kullanıldı.
bosch set üstü ocak 15 yıl kullanıldı.
bosch klima pederin kiracısı hala kullanıyor yaklaşık 15-18 yıllık falan.
bosch ketil 2-3 yılda pert oldu
bosch ekmek kızartma makinası 3-4 yılda pert oldu.
bosch buzdolabı ise garanti bittikten kısa bir süre sonra kompresörü gitti değiştirildi bir daha soğutma randumanı tutmadı ve bir sürü başka arızlarda yaptı 4-5 yılda pert oldu hurdacıya bedavaya verdim.

Geri
Üst Alt