10K Cİvarı QLED yada Nanocell Öneri

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
son soru hocam 866PA ile Samsung Q67A arasında çok fark var mı ikisi aynı fiyat sizce sadece bu ikisi arasında iyi olan hangisi qled deneyimlemek istedim ama q67a da çok kötü derseniz kalsin
Panel kalite farkı var Samsung 60 Hz LG 120 Hz İki model arasından tercih yapsam LG 866PA derim ben..

D Çevrimdışı

dost4125 

Aktif Üye
14 Nis 2022
53
31
İyi de baktığın modellerde qled olsa da izleyeceğin içerikler SDR. Burada bunun sana artısı olmaz.
Samsung modeli 60 hz
Baktığın LG 100 hz ondan artısı 2.1 hdmı port vrr desteği..100 hz lik konsolda PC takarsan avantajı olur.
Samsung 30 FPS sahte kare(memc) ekler.
LG 30 ve 60 da ekler. Bu özellik kiminin hoşuna gider.
tamam hocam qled deneyimlemek istersem en az q80a almalıyım yada sizin sony yoksa 866pa al geç va olan diyorsunuz peki teşekkür ederim

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Hocam android bakmıyorum tizen yada Web OS sizce 866PA 50 inç yani VA mi bu modelin 55 i olan IPS mi alınmalı sizce öyle yandan çok izleyen yok odanın resmi var yukarıda 2 metre uzaktan izliyoruz model yüzde 90 866PA ama panele karar veremedim 50 inç yani VA mi 55 inç IPS mi sizce en ucuz da bu diğerleri 14 15 bin civari

Hocam android bakmıyorum tizen yada Web OS sizce 866PA 50 inç yani VA mi bu modelin 55 i olan IPS mi alınmalı sizce öyle yandan çok izleyen yok odanın resmi var yukarıda 2 metre uzaktan izliyoruz model yüzde 90 866PA ama panele karar veremedim 50 inç yani VA mi 55 inç IPS mi sizce en ucuz da bu diğerleri 14 15 bin civari
Bu modeli inceleyin derim;

Bütçe elveriyorsa gidin bir mağazada izleyin bu modeli.

D Çevrimdışı

dost4125 

Aktif Üye
14 Nis 2022
53
31
Telefon konusu ciddi sıkıntı ne yazık ki, 24 saatim yetmiyor inanın.
5 dk dan fazla sürmez hocam inanın gizliden instagramdan Skype den de arayabilirsiniz en son mail attım size dava açmak istiyorum kazanacağım tazminatı kurusu kuruşuna losev e yada istediğiniz bir kuruma bağışlamak istiyorum inada bindi is

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
malesef hocam 16 bin civarı çok pahalı bende ne oqled deneyimlemek isterdim ama uçmuş fiyatlar oled 16 binden ucuza var 866pa alacam galiba ancak o kadar para yetiyor yada q80a
Q80A daha üstün gözüküyor.
İzleyip karar verin derim.
866PA kontrastta daha zayıf sanırım.
Q80A Direct-LED.
Üstelik IPS. VA de değil.
IPS olması da ekstra avantaj bence.
Üzerindeki ses sistemi de daha güçlü.

866PA giriş seviye gibi kalmış yanında bence.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt