1000 TL Civarı Bisiklet Önerisi

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,976
bende bianci vardı ****** çocuğunun biri apartman boşluğunda kilitli duruyordu çaldı.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
bende bianci vardı ****** çocuğunun biri apartman boşluğunda kiltli duruyordu çaldı.

Geçen haftalarda gece vakti apartmandan arkadaşımın bisikletini çalmışlardı.
Apartmanın etrafındaki kafelerin kameralarından kaçta çalındığını tespit etmişti ama yüzü belli olmuyordu gece nedeniyle.
Bu hırsızlığı yapanlar 8 kişinin daha bisikletini çalmış, geçen gün çocuk şube yakalamış bunları.:polis
Ama işin tuhaf yanı bu çocuklara bir adam hırsızlık yaptırıyormuş sanırım, adama 4 yıl hapis cezası vermiş mahkeme.

Ben nereye gitsem mutlaka kilitleyip ayrılıyorum bisikletin yanından.
Bisikleti çalınan arkadaşımla daha önceleri markete gitmiştik, bisikleti kilitledik, girdik markete çıktık.
Arkadaşım eve gidince arka lambasının çalındığını fark etti. :slap
Gidip kamera kaydı vs. uğraşmadı ama orada biz geldiğimizde park edilmiş bir bisiklet daha vardı ve biz marketten çıktığımızda o bisiklet orada yoktu.
Büyük ihtimal o bisikletli, bir başka bisikletlinin malını çaldı. :kiskis
Ben bisikletten ayrıldığımda, mataramı yanıma alıyorum düşünün, onu bile çalabilirler. :sopa1:sopa

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Kron'un xc100 modelini geçen yıl oğluma aldık, genel anlamda memnun ve sağlam. Ancak, disk frenli olanlarını tavsiye etmiyorum, V frenli tercih edin, ayar tutturması zor oluyor, mecburen bisikletçi amcalara gidiyoruz. :sirit

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Kron'un xc100 modelini geçen yıl oğluma aldık, genel anlamda memnun ve sağlam. Ancak, disk frenli olanlarını tavsiye etmiyorum, V frenli tercih edin, ayar tutturması zor oluyor, mecburen bisikletçi amcalara gidiyoruz. :sirit

Onun bir de düzenli bakımı gerekiyor diye biliyorum.
Ben takla atma tehlikesi var diye almamıştım.
Yağlamakla da uğraşamazdım zaten.:kiskis
Ama takla olayı disk frende de aşırı hızlı giderken ani fren yapınca oluyor büyük ihtimal.
Geçen ay fren pabuçlarını yeniledim, frene hafif basmak yeterli oluyor. :hihi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri