1000-1500₺ mouse önerisi

A Çevrimdışı

alp999

Yeni Üye
12 Nis 2023
10
25
1 hafta önce bu mouse bulmuştum öneri üzerine araştırdım ve Amazon'da buldum yurtdışı kargo+ithalat ücreti ile 1500₺'ye geldi siparişini verdim fakat dün baktım ki 800-1000₺ bandında aynı mouse Hepsiburada,n11 vs.. gibi sitelerde satışı var iptal edip oradan sipariş vereyim dedim, ama nasıl böyle ucuz birşey mi var diye düşündüm, sonra dedim ki 800₺lik bir mouse'a 1500₺ verene kadar iptal edeyim gerçekten 1500₺ ederi olan daha iyi bir mouse alayım
. önerilerinizi bekliyorum teşekkürler

A Çevrimdışı

alp999

Yeni Üye
12 Nis 2023
10
25
Estağfurullah Sayın emmi. Açıkçası farklı mouse tavsiyeleri de verebiliriz ama şahsen ben daha yukarılarda mouse için para harcanması taraftarı değilim.
Açıkçası pek konulara hakim değilim genel olarak mouse dpi vs.. bir sürü özellikler bahsediliyor hiç bilmiyorum bakıyorum formlara o şekilde alıyorum klavyen ne peki diye soracak olursanız steelseries apex 3 ıp32 tkl marka modele sahip klavye 1500₺'ye aldım belki de daha özelliklisi daha ucuza vardır bu yüzden böyle tavsiye alıyorum ki boşa paramız gitmesin:) yoksa böyle 800₺lik mouse 1500₺ verirz :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Açıkçası pek konulara hakim değilim genel olarak mouse dpi vs.. bir sürü özellikler bahsediliyor hiç bilmiyorum bakıyorum formlara o şekilde alıyorum klavyen ne peki diye soracak olursanız steelseries apex 3 ıp32 tkl marka modele sahip klavye 1500₺'ye aldım belki de daha özelliklisi daha ucuza vardır bu yüzden böyle tavsiye alıyorum ki boşa paramız gitmesin:) yoksa böyle 800₺lik mouse 1500₺ verirz :)
+1 :ok

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,880
Amazon kendi sattığı bir ürün iptali mümkündür diye düşüyorum,viper 8khz diye bir mouse önerdiler eğer o fiyatı vericeksen onu iptal et bu daha mantıklı ve özellik vs. Açısından da iyi dediler ama kıyas sitesindeki puan farkı baya var bu sefer Araftayım

Screenshot_2023-04-17-02-16-49-186_com.android.chrome.jpg
Aradaki fiyat farkına değecek bir performans farkı yok.

FPS ve MMO performansına yakın değerler vermişler. Ayrıca Raw (Saf kullanım) performansı da hemen hemen aynı.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt