10 Bin TL TV önerisi

bojack Çevrimdışı

bojack

Aktif Üye
10 Mar 2019
92
Selamlar.
Bütçem 10 Bin TL.
FHD ya da 4K, Smart, genellikle Netflix ve youtube için kullanılacak TV bakıyorum.
Boyut olarak en az 42-43 inç.
Onvo TV'lerine baktım ama pek ısınamadım. Sizin de önerilerinizi bekliyorum.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,697
üstadım aklınızı başınıza alın onvo vb markaları alıp başınıza iş açmayın.
cihazdaki portal çakma, arıza yapsa yazılımını bulamıyoruz.

vestel, regal vb kurumsaldan al enazından yazılım konusunda biz yardımcı oluruz.

bojack Çevrimdışı

bojack

Aktif Üye
10 Mar 2019
92
üstadım aklınızı başınıza alın onvo vb markaları alıp başınıza iş açmayın.
cihazdaki portal çakma, arıza yapsa yazılımını bulamıyoruz.

vestel, regal vb kurumsaldan al enazından yazılım konusunda biz yardımcı oluruz.
Hocam 20 bin tl ye kadar 4k TV önerir misin? 43 inç TV yi hallettim. Sıra kendi evimdeki TV yi değiştirmede.

W Çevrimdışı

Winston

Moderatör
4 Haz 2021
1,604
2 hafta önce 9 bin tl ye onvo ov55500 aldım. Weboslu gayet memnunum.
Evet. Sunny, onvo ve diğer markaların (yerli) webos modellerinde genel olarak memnuniyet var.
Ama bu weboslu modeller direk Çin'den geliyor. LG nin yetki verdiği markalarından alıyor türk markalar

W Çevrimdışı

Winston

Moderatör
4 Haz 2021
1,604
Valla hocam pek anlayamadım tvleri. Sizin varsa 20 bin TL'ye kadar öneriniz belirtin lütfen.
O zaman şöyle diyelim.
Samsung, LG, Philips,tcl bunların 55 inç leri söylediğin fiyat bandın da diyelim. Tabi ki giriş seviyeleri. Nekadar orta deselerde giriş dir 60 Hz ve doğrudan LED edge LED dahil.
LG
Ur7xxx
Ur8xxx
Ur9xxx
Modeller farklı olsada donanım aynı
Samsung
Cu7xxx
Cu8xxx
Aynı donanım ufak tefek yazılım farkları var
Tcl de aynı hatta hareketli sahnelerde hareket netliği ustekilerden daha kötü
Philips
Pus85xx

Bu markaların hepsi benzer görüntü verir. Fakat Philips in bu serisi işlemci olarak mediatek son çıkardığı işlemciyi kullanıyor. Hepsi aynı istediğini alırsın. Ama ben yeni ve daha kaliteli pentonic1000 işlemcili 55pus8508 seçerdim.

bojack Çevrimdışı

bojack

Aktif Üye
10 Mar 2019
92
O zaman şöyle diyelim.
Samsung, LG, Philips,tcl bunların 55 inç leri söylediğin fiyat bandın da diyelim. Tabi ki giriş seviyeleri. Nekadar orta deselerde giriş dir 60 Hz ve doğrudan LED edge LED dahil.
LG
Ur7xxx
Ur8xxx
Ur9xxx
Modeller farklı olsada donanım aynı
Samsung
Cu7xxx
Cu8xxx
Aynı donanım ufak tefek yazılım farkları var
Tcl de aynı hatta hareketli sahnelerde hareket netliği ustekilerden daha kötü
Philips
Pus85xx

Bu markaların hepsi benzer görüntü verir. Fakat Philips in bu serisi işlemci olarak mediatek son çıkardığı işlemciyi kullanıyor. Hepsi aynı istediğini alırsın. Ama ben yeni ve daha kaliteli pentonic1000 işlemcili 55pus8508 seçerdim.

VA panel mi hocam?​

Geri
Üst Alt