10.000 tl 65" Tv kullanım uydu ve PC için tavsiye

A Çevrimdışı

Alikaya

Yeni Üye
24 Ağu 2022
9
38
Arkaraşlar bu konularda pek bilgili değilim sizlenden geniş salon için tv tavsiyelerinizi bekliyorum uydu PC için smart, android önemli değil

Okuduğum kadanı ile Q led biraz daha ağır basıyor vestel regal tosiba grundig fark etmez marka takıntım yok marka model olarak yazarzanız şimdiden TEŞEKKÜRLER

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
TV kanalı izleyip, oyun mu oynayacaksınız doğru mu anladım?
PC deyince o kısmı anlamadım pek. IPTV için mi?
Ya da monitör olarak mı kullanacaksınız?
QLED şu açıdan iyi seçim olur, aydınlatma altyapısı nedeniyle daha iyi renk ve kontrast verir.
Olayı bu.
Tabi VA panel, IPS panel o da önemli.
Panda VA panelli QLED almayın derim, alacaksanız LG IPS veya BOE IPS.
Panda paneller pek dikiş tutmadı diye duydum.

A Çevrimdışı

Alikaya

Yeni Üye
24 Ağu 2022
9
38
Arkadaşlar bilgilendirme için teşekkürler tam benim bütçeme göre

Umut Barış Umut Barış, bana biraz teknik ayrıntı verebilirmisiniz tcl tv hakkında

K Çevrimdışı

karartMan 

Yasaklı Üye
7 Ağu 2022
6
44
O fiyata en iyisi budur.

Fiyatı çok uygun. Youtube baktım, türkçe bir inceleme bulamadım. Nasıl bir tvdir bu..?

O fiyata en iyisi budur.

Şimdi baktım, vatanda 12.000 TL idi, sepete ekledim, sipariş geçecektim ama world karta 4 taksit gösterirken tek çekim çıktı. Vazgeçtim almaktan. Vardır bir hayır...

Son düzenleme:
MutluTEKİR Çevrimdışı

MutluTEKİR 

Aktif Üye
29 Tem 2022
215
34
Fiyatı çok uygun. Youtube baktım, türkçe bir inceleme bulamadım. Nasıl bir tvdir bu..?

Şimdi baktım, vatanda 12.000 TL idi, sepete ekledim, sipariş geçecektim ama world karta 4 taksit gösterirken tek çekim çıktı. Vazgeçtim almaktan. Vardır bir hayır...
Maalesef Vakıf worldkart çok kötü bu konuda. Eğer bayiden alırsanız 10 taksit de sağlayabiliyor bazıları.

Geri
Üst Alt