10.000-12.000 arası Telefon tavsiyesi

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Döneminin en güçlü Mediatek işlemcisi var.
Orta seviye bir cihaz ama ortalama beklentisi olanlar için fazlasıyla yeterli.
Xiaomi'nin arayüzü gerçekten berbat halde.
Poco serisinde stok Android arayüzü vardı sanırım.
Xiaomi alınacaksa yazılım kesinlikle atılmalı.
Android alınacaksa yurtdışı cihazı almak daha mantıklı.
Bazıları mediatek işlemciyi sevmez nedense ,gerçi ben pek anlamam umut işlemciden falan ,bilirsin :kiskis

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
1 yıl boyunca aktif olmayanları sistemden silecekmiş BTK efendi. :krotey
Senin adında herkese yazayım umut:
Benim olan ürünü bana sormadan "sildim" demek :hihi ,Ya ben onu para verip almışım,faturası var ,vergisini ödemişim ama sen kalk "kullanmıyon madem bende silerim, kullanacaksan 20 bin kayme öde bakalım" deyip tekrar aktif et(okuduğum haberlerden öğrendiğim kadarı ile)

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
Bazıları mediatek işlemciyi sevmez nedense ,gerçi ben pek anlamam umut işlemciden falan ,bilirsin :kiskis
Ben de sevmiyordum ama gündelik kullanıcı için biraz anlamsız oluyormuş onu fark ettim.
Önceki nesiller güç tüketimi ve ısınma nedeniyle sevilmiyordu.
İşlemci ısınan bir şey zaten ama üretici de soğutmaya önem vermiyor.
Yeni nesil Dimensity ailesi önceki nesile göre epey verimlidir.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,728
Ben de sevmiyordum ama gündelik kullanıcı için biraz anlamsız oluyormuş onu fark ettim.
SD Gen 3 Galaxy vardı da biz mi kullanmadık :sopa

I Çevrimdışı

Iz_for

Aktif Üye
25 Eki 2017
167
Senin adında herkese yazayım umut:
Benim olan ürünü bana sormadan "sildim" demek :hihi ,Ya ben onu para verip almışım,faturası var ,vergisini ödemişim ama sen kalk "kullanmıyon madem bende silerim, kullanacaksan 20 bin kayme öde bakalım" deyip tekrar aktif et(okuduğum haberlerden öğrendiğim kadarı ile)
teraspy teraspy abi 20 bin küsürü ödemek için öncesinde yurtdışına gidip gelmeniz gerekebilir 😅

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Bayağı oldu ,arkadaşlar arasında muhabbet ediyorduk,bir ara konu telefondaki işlemciye geldi ,emekli arkadaşım bize "ben telefonu buz torbasının üzerine bırakıyorum şarj etmeye başlayınca" demişti, hepimiz basmıştık kahkahayı, demek ki onun işlemcisi mediatek miş :haha1

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
Bayağı oldu ,arkadaşlar arasında muhabbet ediyorduk,bir ara konu telefondaki işlemciye geldi ,emekli arkadaşım bize "ben telefonu buz torbasının üzerine bırakıyorum şarj etmeye başlayınca" demişti, hepimiz basmıştık kahkahayı, demek ki onun işlemcisi mediatek miş :haha1
O işin esprisi tabi ama ısınma mevzusu bu "hızlı şarj" denen meseleden dolayı.

Geri
Üst Alt