1 Yıl Ücretsiz Seed4.me VPN

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Aşağıda verdiğim linkten üye olursanız 1 yıl ücretsiz Seed4.me VPN kullanabiliyorsunuz arkadaşlar. Kampanya kodu SHARE21 , zaten linke tıkladığınızda otomatik kod yazılı olacaktır. Android, İos , Pc , Tv box istediğiniz platformda kullanabilirsiniz. Ben şuan kullanıyorum stabil şekilde çalışıyor. Kampanya tükenmeden sömürün ?

Üye olduktan sonra mail adresinize doğrulama linki gelecek ona tıkladıktan sonra 1 yıl ücretsiz vpn tanımlanıyor. Sonrasında sadece üye olduğunuz mail adresi ile giriş yapmanız gerekiyor uygulamaya.

S10416-055917.png

Ayrıca aşağıdaki linke girerek üyeliğinizi her seferinde 6 ay daha uzatabilirsiniz , sonsuz bir şekilde.

Link açılınca turuncu renkte DOWNLOAD SEED4.ME VPN NOW yazan butona tıklayın.

Daha sonra orda en altta ( I don't use Facebook, Twitter, or LinkedIn! ) yazısına tıklayın ve her seferinde kafadan bir mail sallayarak formu doldurun. Formu doldurduktan sonra size bir kod verecek , o kodu aşağıdaki linke girerek Voucher or Prepaid Card yazan yere kopyalayıp yapıştırın sürenize 6 ay daha eklendiğini göreceksiniz.

(Extend Access )

Ben iki kere yaptım 2023 e uzadı sürem

S10416-071313.png

Son düzenleme:
Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Çoğu kişi tarafından kullanılan, bilinen bir vpn , ayrıca Google Play Store'dan indiriliyor. Yani dışarıdan Apk ile kurulan bir uygulama değil, gel gelelim hangi Vpn %100 güvenli diyebiliriz ki, ben diyemem.
Durum olsa ileride Firefox VPN kullanırdım.
Mozilla gizlilik konusunda epey takıntılı. :kiskis

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
Vpn kullanıyorsanız artık verileriniz güvende değil demektir. Hangisi olduğunun önemi yok. Gel gelelim bazen olmadan olmuyor.

Aarslan Çevrimdışı

Aarslan 

Aktif Üye
26 Eyl 2018
220
33
Ben kenarda dursun diye üye oldum malûm twitter vs ara ara sıkıntı oluyor.Sözleşmesine göz gezdirdim beklediğimden iyi durumda standart sözleşme yapılmış.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Uzatmak için sallama yaptığımda sanırım mail ile doğrulama istiyor yada ben yapamadım.
Ayrıca telefona yükledim hiç bişey yapmadan 1 yil verdi

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Bir kaç deneme yaptım en iyi verilere Almanya, Macaristan, Bulgaristan lokasyonlarından ulaştım, gayet hızlı ve seri. Daha denemediğim lokasyonlar var ama şimdilik bunlar yeterli ?

A Çevrimdışı

Alperentoy

Süper Üye
12 Nis 2019
647
Üç yıldır kullanıyorum gerektikçe tabii. Bazı lokasyonları sıkıntılı ancak üzretsiz olması tercih sebebi. Verileriniz vpn server ile pc niz arasında şifrelenerek taşındığından ortak ağlarda kullanılırken karşılaşılabilecek sızmalara karşı bir nebze güvenlik sağlamakta. Ancak unutmayınız ki vpn çalıştığı anda iletişiminizi kendi elinizle haberleştiğiniz nokta ile aranıza dinleyici birini eklemiş oluyorsunuz. Ayrıca hızınızı da vpn hızına uyarlamış feragat etmiş oluyorsunuz. Bence önemli olan ve şifre kullandığınız işlemlerde araya vpn de olsa aracı almamak en iyisi.

Güzel sözü sürekli hatır da tutmakta fayda var.
Bir şey size bedava sunuluyorsa orada ürün sizsinizdir.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt