Vestel MB100 PuhuTV-Digiturk Play-Blu TV...

K Çevrimdışı

KaBKa3

Yeni Üye
28 Kas 2023
3
44
Arkadaşlar, teşekkürler, fakat ben yapamadım.
TV, Vestel 43UA9400 V.0.1.33.17
Zipten çıkan ProfileNetflix isimli klasörü USB ye attım, Sol yan üst USB portuna taktım, Menü 4725 / USB Operations a tıkladım. Lütfen bekleyiniz... yazıp kayboluyor, fişi çıkartıp tekrar takıyorum ama değişen birşey olmuyor.

Son düzenleme:
slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Arkadaşlar, teşekkürler, fakat ben yapamadım.
TV, Vestel 43UA9400 V.0.1.33.17
Zipten çıkan ProfileNetflix isimli klasörü USB ye attım, Sol yan üst USB portuna taktım, Menü 4725 / USB Operations a tıkladım. Lütfen bekleyiniz... yazıp kayboluyor, fişi çıkartıp tekrar takıyorum ama değişen birşey olmuyor.
TV' ye Menu > Kurulum > İlk Kurulum işlemi yapın. Daha sonra menüyü kontrol edin. USB belleğin boot sektörünü kontrol edin. GPT ise MBR yapın.

K Çevrimdışı

KaBKa3

Yeni Üye
28 Kas 2023
3
44
TV' ye Menu > Kurulum > İlk Kurulum işlemi yapın. Daha sonra menüyü kontrol edin. USB belleğin boot sektörünü kontrol edin. GPT ise MBR yapın.
Hocam USB MBR imiş, TV ye ilk kurulum yaptım, menüyü kontrol ettim aynı.
Yukarıda yazdığım şekilde sorun devam ediyor.
Klasörü iptal edip dosyayı direk USB içinde artık yine olmadı, menü 1505 ile denedim yine olmadı.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Hocam USB MBR imiş, TV ye ilk kurulum yaptım, menüyü kontrol ettim aynı.
Yukarıda yazdığım şekilde sorun devam ediyor.
Klasörü iptal edip dosyayı direk USB içinde artık yine olmadı, menü 1505 ile denedim yine olmadı.
Öncelikle Menu 1505' i sakın tekrar denemeyin. Core yazılım yükleme yöntemidir. İşler iyice karışmasın. Dosyayı "spi" ya da "pq" klasörlerine atarak sırayla deneyin. USB bellek USB 3.0 destekliyse o yüzden görmüyor olabilir, belleği değiştirerek denemeniz gerekebilir.

K Çevrimdışı

KaBKa3

Yeni Üye
28 Kas 2023
3
44
Hocam klasör isimlerini değiştirerek denedim, USB 2 idi ama yinede farklı bir USB de denedim olmadı, "USB Operations" a tıklıyorum. Lütfen bekleyiniz... yazıp kayboluyor (normalde nasıl olduğunu bilmiyorum), fişi çıkartıp tekrar takıyorum, kumandaya basmadan TV açılmıyor. Açınca da değişen birşey yok.
Herkes yapıp, bende olmayınca bir yerde hatta yapıyorum diyorum ama nerede bilemiyorum.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
denemek gerekir
link çıksın
Neyin linkini arıyorsunuz?

Düzenleme: Üye cevabını birkaç konu altına yazdığı için buradakini kaldırıyorum. Aşağıdaki linkte üyenin cevabını görebilirsiniz;

selamlar mb100 tv için

MB100 V0.1.34.25​

bu yazılımı indiremiyorum
yardımcı olursanız
başka daha yeni veya modlu yazılımda olabilir

tv : Vestel 48ua9300 seri N:7474248 500408
kaynaklar sekmesinden baktım
''Bu yazılımı indirebilmek için aşağıdaki konulardan yazılım indirme talebinde bulunmanız gerekir.!''
yazısı çıktı
yardımcı olursanız

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt