Trendyol %40 indirim!

O Çevrimdışı

OqDaYy

Yeni Üye
23 Eki 2023
39
36
Telefonlara Trendyol app güncellemesi gelmiş, güncellemeyin yoksa olmuyormuş.2 aydir

Telefonlara Trendyol app güncellemesi gelmiş, güncellemeyin yoksa olmuyormuş.
Bolge Azerbaycan - Diller Ve Yazi Dili Azerbaycan Yapip Trendyolu Komple Silip Playstoreyide Verilerini Temizleyip Tekrardan İndirdim Trendyolu O Sekilde Girip Farkli Bir Hesap Açip Denedim Kupon İşlendi Hesabima Sorunsuzca %40 İndirimli Olarak Aldim Urunleri Tesekkurler Bilgilendirdigin İcin Guzel Kardesim . Yapamayan varsa Bu sekilde Yapabilir Bende oldu

F Çevrimdışı

Frenzy 

Aktif Üye
11 Mar 2019
493
41
Benimki de iptal oldu biraz önce, oluyorsa bir de başka satıcıdan sipariş vereyim. Durmak yok, yola devam.

O Çevrimdışı

Ozzytaste

Yasaklı Üye
2 Nis 2023
276
54
Bizimki kargoda bile yarın teslim edilir:) Satıcılara dikkat edin, kücük ama olumlu satıcılar olsun. Incehesapta olabilir. Sabah 11 ile 15 arası sipariş geçin ama önce satıcı ile iletişim kurun saat kaçta kargo çıkıyor diye. O saatten yarım saat önce yapıştırın! Çok basit bir olayı zorlaştırıp ürünü iptal ettirmeyin.

Burdan takip edin en detaylısı.

Son düzenleme:
O Çevrimdışı

Ozzytaste

Yasaklı Üye
2 Nis 2023
276
54
hizli.png

O Çevrimdışı

Ozzytaste

Yasaklı Üye
2 Nis 2023
276
54
Her zaman.

Bir arkadaş yemek siparişi vermiş full super40 indirim kodu ile. Pizza burgerler falan. Hemen geliyor zaten hemende yemiş:) iptal miptal yok!

Son düzenleme:
Pitbull Çevrimdışı

Pitbull 

Süper Üye
6 Tem 2020
1,107
43
Benim sipariş 3 saat sonra iptal edildi. Trendyol da reklamda 40 milyon yardım yapıyor vs 3 kuruşun derdine düştü şimdi :clap2

Screenshot_20231108_180443.jpg

M Çevrimdışı

merdo1

Yeni Üye
29 Haz 2023
12
39
Dağıtıma cikti dedi gun boyu evdeydim kapima gelmeden iade sureci baslatildi dedi.Ahmaklar ve bende trendyolu sildim.

O Çevrimdışı

OqDaYy

Yeni Üye
23 Eki 2023
39
36
Dağıtıma cikti dedi gun boyu evdeydim kapima gelmeden iade sureci baslatildi dedi.Ahmaklar ve bende trendyolu sildim.
Benimki Yola Cikti İnşallah Sorun Cikmaz Şuan Aydindaymiş Kargo Adana Gelecek.

Gidip 2-3-4 K Ürünlere Ekran karti Pahali Teknoloji Aletlere İndirim Kodu Uygularsaniz Adamlar Anlar Fiyati 400-500 ₺ Urunlerde Etkili Oluyor Saticida Önemli Bu Konuda 4 arkadasimda Sorunsuz Kargolari Suan Yolda Bir sorun Olmassa Gelecek.

Geri
Üst Alt