Telefonlar için "Çizilmez" ve "Ultra Slim" ekran koruyucu

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
Ama onlar telefona para da vermiyorlar ki? (Bu muhabbetten sonra aklıma "Çıkar telefonunu" geldi) :deli1
Ya tamam da ,gerçek ortada işte :) , ben sadece siyah mat film taktırdım,o da bazen otobüs veya izbanda giderken gazeteleri okuyorum, millet ne okuduğumu görsün istemediğimden yoksa onu da taktırmazdım ,çünkü yandan bakınca görünmüyor ekran :ok

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,291
Biz Türk'lerden başka telefonuna böyle cam takan varmıdır acaba :kiskis Almanya'da yaşayan yeğenime sormuştum "amca bir tek bende var,bende çıkarttım" demişti :hihi Hollanda'daki yeğenlerde de yok :haha1
Kanada da takıyorlar :) Hintliler piyasayı ele almışlar kılıftır cam filmi/camıdır milleti kandırıyorlar. 5 dolarlık camlara dünya fiyat istiyorlar :) Cep telefonu her ne kadar ucuza temin edilsede insanlar parayı çaydan toplamadıkları için tedbir alıyorlar genelde. Burda arabaya pek kıymet veren yok, eşşeği tarlaya sürer gibi davranıyorlar, çamurluğu kaportası çürümüş araçlara bile halen binen var.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
Kanada da takıyorlar :) Hintliler piyasayı ele almışlar kılıftır cam filmi/camıdır milleti kandırıyorlar. 5 dolarlık camlara dünya fiyat istiyorlar :) Cep telefonu her ne kadar ucuza temin edilsede insanlar parayı çaydan toplamadıkları için tedbir alıyorlar genelde. Burda arabaya pek kıymet veren yok, eşşeği tarlaya sürer gibi davranıyorlar, çamurluğu kaportası çürümüş araçlara bile halen binen var.
Ben düşüp ekranı çatlamayan telefon görmedim ,dün komşumun düşmüş ve koruyuculu ekran çatlamış,unutmazsam foto alayım izin alarak :) ,Yani tedbir almış cam taktırmış ama yine de çatlamış,üstelik samsung :haha1

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,291
Ben düşüp ekranı çatlamayan telefon görmedim ,dün komşumun düşmüş ve koruyuculu ekran çatlamış,unutmazsam foto alayım izin alarak :) ,Yani tedbir almış cam taktırmış ama yine de çatlamış,üstelik samsung :haha1
Çok şükür çok düşürdüm ama çatlama hiç yaşamadım. Kılıf seçimide önemli düştüğü açıda önemli tabi :)

Ömer Çolak Çevrimdışı

Ömer Çolak 

Süper Üye
17 Tem 2021
962
29
Abi kılıf takmazsan düşmüyor ben bunu keşfettim 😂

Kaplama ve cam kullanma sebebim de yıldan yıla satıp değiştirip hep güncel modele geçmek. Böyle 5 yılda bir değiştirince 30-40k çok para oluyor eskisi de para etmiyor 😂

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Yanlış görmüşsündür üstadım sen. Rat Desing dir onlar. (Özellikle Desing yazdım. Nefret ediyorum bu kelimenin böyle kullanılmasından) :haha

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,291
Yanlış görmüşsündür üstadım sen. Rat Desing dir onlar. (Özellikle Desing yazdım. Nefret ediyorum bu kelimenin böyle kullanılmasından) :haha
Yok cidden birdaha görürsem çekeyim atayım. Geçen marketplace te geziyorum beyaz bir tencerenin kazınana kararana kadar kullanıp retro diye satışa koymuş. Hanımla kahkaha attık 😂 Tencere yeni model bu arada, anası ağlamış.

Geri
Üst Alt