Mecool Km2 Android 12 Güncelleme

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,168
images-360deda0a5fe8ace5.jpg

Merhaba arkadaşlar Mecool Km2 cihazına Android 12 güncellemesi geldi, cihazı Android 12 ye güncellemek isteyenler, aşağıda vereceğim linkten zip dosyasını indirip, FAT32 olarak biçimlendirilen bir flash belleğe zip dosyasını atıp, sonrasında bu flash belleği cihaza takıp cihazlarını güncelleyebilirler.

Km2 Android 12

Zip dosyasını flash belleğe atıp cihaza taktıktan sonra.

Ayarlar > Cihaz hakkında > Güncelle > Yerel Güncelleme > Dosyayı seçin ve onaylayın

Tüm Veriler Silinecektir.

Not: Bu işlem basit bir işlem gibi gözüksede, indirmek ve yüklemek tamamen sizin kararınızdır. Bu başlık bilgilendirme amaçlı açılmıştır, her hangi bir olumsuzlukta sorumluluk işlemi yapan kullanıcıya aittir. Bu işlerden anlamıyorsanız lütfen denemeyin.

M Çevrimdışı

mavicocuk

Yeni Üye
23 Kas 2023
1
49
S.a hayırlı akşamlar yükleyen arkadaşlar sorun yaşıyan oldumu acaba ona göre yukliyecem bende

V Çevrimdışı

VedatYasin

Yeni Üye
2 Ocak 2024
5
29
Merhaba yerel bölümü seçince no upgrade package uyarısı veriyor.

Scroll Tv'de izledim de Km2 plus için extra olarak bir txt dosyası var orada yapacağı komutlar var sanırım o dosya bizde olmayacak mı? Çünkü görmüyor dosyayı.

Tamamdır çözdüm isminden dolayı hata alıyormuş sadece update.zip yaptım güncellemeyi aldı. Çok teşekkür ederim 🙂 Bakalım İnşallah Boot da kalmaz. Detayları yazarım. 🙂

Son düzenleme:
V Çevrimdışı

VedatYasin

Yeni Üye
2 Ocak 2024
5
29
Tamamdır o iş. Güncelleme yaptım pek bir değişiklik yok aslında telefonlar da gördüğümüz gibi ama ben sırf kumanda da aldığım IR hatası için güncelleme yaptım ve işe yaradiy. Teşekkürler arkadaşım paylaşım için çok iyi oldu hiç bir yerde güncelleme dosyaları bulamazken burada buldum. 🙂

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
Tamamdır o iş. Güncelleme yaptım pek bir değişiklik yok aslında telefonlar da gördüğümüz gibi ama ben sırf kumanda da aldığım IR hatası için güncelleme yaptım ve işe yaradiy. Teşekkürler arkadaşım paylaşım için çok iyi oldu hiç bir yerde güncelleme dosyaları bulamazken burada buldum. 🙂
Güle güle kullan, sen de bundan sonra bildiklerini bizimle paylaşırsın artık :ok

S Çevrimdışı

SpeciaL

Yeni Üye
4 Ocak 2024
2
93
Selamün Aleyküm usta emeğine sağlık bişey soracağım verdiğin dosya Mecool Km2 plus içinde mi geçerlimi ???

Geri
Üst Alt