Önemli HI-LEVEL (atmaca elektronik) HL40DLK13 0216 YAZILIMLARI

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
başka bir setup dosyanız varsa onu paylaşabilir misiniz?
Bu arada dosya içerisindeki yalnızca install.img dosyası atılacak zaten sadece. Dosya içindeki notlarda ön paneldeki tuşa basılı tutarak fişe takınız uyarısı var. Denediniz mi? Flash belleği değiştirerek denem şansınız oldu mu? Flash bellek USB 3.0' mı?

A Çevrimdışı

astfzm

Yeni Üye
6 Ara 2023
1
50
Selam TEKNOwest üstadım başka bir başlıktada yazışmıştık hem sizle hem Adem abiyle hl39dal13/0216 yazılımı için ,adem abi saolsun yabancı bi sitede deki yazılımı denememi tavsiye etti fakat uymadı. En son sunny ye mail attım ama dönüş olmadı. Arşivinize eklenen Yeni yazılımlar arasında bu tv'ye uygun olan olupta beni haberdar ederseniz memnun olurum .iyi günler.
Anakart: tp.sk508s.802
pnl: markasız Panda
merhaba bu alanda yeniyim yanlışım olursa affedin benim

HI-LEVEL HL40DLK13 0216​

TRHLDLD043238100021442
TV LOGO EKRANINDA KALDI YAZILIM ATMA ŞANSIMIZ VARMIDIR TEŞEKKÜRLER

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
merhaba bu alanda yeniyim yanlışım olursa affedin benim

HI-LEVEL HL40DLK13 0216​

TRHLDLD043238100021442
TV LOGO EKRANINDA KALDI YAZILIM ATMA ŞANSIMIZ VARMIDIR TEŞEKKÜRLER
Önce mesajınızı küçük harflerle düzeltin. Daha sonra TV' arka kapağını açıp panel markası etiketini paylaşın.

R Çevrimdışı

rubato

Yeni Üye
14 Ara 2023
6
29
iyi günler

HI-LEVEL HL40DLK13/0216 yazılımı bulma imkanım var mı

R Çevrimdışı

rubato

Yeni Üye
14 Ara 2023
6
29
iyi günler

HI-LEVEL HL40DLK13/0216 yazılımı bulma imkanım var mı

WhatsApp-Image-2023-12-14-at-19.54.20.jpg

etiket bilgilerini bunu biliyorum ama iç kısmını açacak imkanım yok şu an. yazılım yüklemek istedim 4v halkalı kısımda kaldı ilerlemiyor güvenli modda açamadım ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
WhatsApp-Image-2023-12-14-at-19.54.20.jpg

etiket bilgilerini bunu biliyorum ama iç kısmını açacak imkanım yok şu an. yazılım yüklemek istedim 4v halkalı kısımda kaldı ilerlemiyor güvenli modda açamadım ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.
Panel etiket görselini paylaşmanız gerekiyor. Oradaki markaya göre yazılım verilecek.

R Çevrimdışı

rubato

Yeni Üye
14 Ara 2023
6
29
teşekkür ederim hocam indirdim. şimdi flaş da attım adımları izledim. ama herhangi bir tepki alamadım işık yanması vs olması gerekiyor mu? dosyayı rardan çıkarıp flash a attım

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
teşekkür ederim hocam indirdim. şimdi flaş da attım adımları izledim. ama herhangi bir tepki alamadım işık yanması vs olması gerekiyor mu? dosyayı rardan çıkarıp flash a attım
Bellek boot sektörü MBR ise, fat32 formatlandıysa, dosyayı klasör olmadan attıysanız yükleme bitince açılması gerekir. TV' yi açmayı deneyin.

R Çevrimdışı

rubato

Yeni Üye
14 Ara 2023
6
29
Bellek boot sektörü MBR ise, fat32 formatlandıysa, dosyayı klasör olmadan attıysanız yükleme bitince açılması gerekir. TV' yi açmayı deneyin.
hocam dediklerinizi yaptım yaklaşık 90 dakikadır ışığı yanıp sönüyor sanırım yükleme yapıyor. ortalama kaç dakika sürer bilginiz var mı

R Çevrimdışı

rubato

Yeni Üye
14 Ara 2023
6
29
O kadar uzun süreceğini zannetmiyorum. TV' yi tamamen kapatıp tekrar deneyin.
hocam dediklerinizi yaptım içerisinde yazan kurulum aşamalarını da denedim sandisk kırmızı flash vardı onunla denedim başka3 flash daha denedim ışık yanıp sönüyor sadece. sonuna .img ekleyince hiçbir şey yapmıyor oyle duruyor. önerebileceğiniz başka bir yöntem var mı

Geri
Üst Alt