Hem TV hem internet hizmeti için arayıştayım bilgi verir misiniz?

L Çevrimdışı

Lost_NeBuLa

Yeni Üye
2 Tem 2020
19
30
Merhaba
Sadece internet için minimum paket fiyatları 100tlye yakın madem öyle hem TV hem net olsun birazda fazla öderim dedim daha mantıklı geldi ama Turtelekom+Tivibu düşünüyordum ki müşteri hizmetleri beni tereddüte düşürdü ben tek fatura tek paket dedim karşı taraf bana git turktelekomdan internet paketini ayrı al sonra gel bizden Tivibu paketi al faturayı tek öde dedi heee
Ben ilk dijiturk düşünmüştüm ama dijiturk internet hizmetini çok kısa aktif tutmuş.
D smart ve Tivibu arasında kaldım Tivibu alsam ip TV olursa ben yaşadığım yerin net altyapısına güvenmiyorum kırsal bakır kablo ve sık kopabiliyor ve bazen hız düşümleride oluyo bu yüzden TV yi uydudan ve CI modül ile kullanmak istiyorum
Kanal kapsamı konusunda hangisi daha iyi o noktada da bilgilendirilmeye ihtiyacım var Kanal sayısı kalite? (Belgesel sinema film dizi ilgi alanlarım)
Birde android uygulamasiyla telefondan da istediğim yerde izlemek istiyorum pakete dahil
Ve benim bilmediğim başka firma ?

The_SreT Çevrimiçi

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,168
Bence en mantıklısı Dsmart İnternet 8mbps hız Sınırsız + Film Dizi Paketi ayda 99.90 TL

Hız 16mbps olsun dersen ayda 107.90 TL
Hız 24mbps istersen ayda 117.90 TL

24mbps hızda alt yapı seçeneğinide var, ister Telekom ister Superonline seçebiliyorsun.

S10819-084447.jpg

Son düzenleme:
L Çevrimdışı

Lost_NeBuLa

Yeni Üye
2 Tem 2020
19
30
Tamam d smart uygun gibi Cİ+ modül buradan alsam :
Dsmart musteri hizmetlerinden interneti ve kargoyla aldigim bu karti birbirine baglayabilir miyim?
Hangi aşamalar izlenmeli nasıl olur ?

blaki Çevrimdışı

blaki 

Süper Üye
18 Eyl 2018
510
Bence en mantıklısı Dsmart İnternet 8mbps hız Sınırsız + Film Dizi Paketi ayda 99.90 TL

Hız 16mbps olsun dersen ayda 107.90 TL
Hız 24mbps istersen ayda 117.90 TL

24mbps hızda alt yapı seçeneğinide var, ister Telekom ister Superonline seçebiliyorsun.

S10819-084447.jpg

Bu zamanda hala 8 mbps internet veriyorlar. Bir de orada laf oyunu yapıp 8 mbpss kadar yazıyorlar yani 4-5 mbps alırsan biz zaten 8 demedik . 8'e kadar dedik diyorlar

The_SreT Çevrimiçi

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,168
Tamam d smart uygun gibi Cİ+ modül buradan alsam :
Dsmart musteri hizmetlerinden interneti ve kargoyla aldigim bu karti birbirine baglayabilir miyim?
Hangi aşamalar izlenmeli nasıl olur ?
Hocam sen o kartı niye alacaksın ki, sen zaten Dsmart'a üye olacağın zaman sana fiyata dahil veriyorlar onu zaten, ister modüllü üyelik istersin, ister cihazlı sana kalmış. Herşey aylık fiyata dahil, müşteri hizmetleri ara bir görüş istiyorsan 0850 266 0000

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Dsmart çok sakıncalı Taahhüt kitlendi mi? sorun olduğunda çıkmak istersen öperler :kiskis

İnterneti farklı yerden al + İP TV

Geri
Üst Alt