H96 Pro Plus 2/16 Firmware AOSP-ATV Rom

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
H96 Pro Plus 2/16 AOSP-ATV Rom

CPU: Amlogic S912
GPU: Mali T820MP3

format_webp-1807c4f911472d2d5.webp

Slimbox ile Lisansız cihazlar daha kullanışlı hale gelmektedir.

Not: Denemek içinde olsa cihazınıza uygun Slimbox Rom yoksa,
Farklı cihaz Romunu kurmayın denemeyin cihazınız kullanılmaz hale gelir.
Sorumluluk Romu yükleyen kişidedir Riskli bir işlemdir.

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
43
Laptop yok diye yapamamıştım şimdi bunu ve android 9 yüklemek istiyorum fakat çok uzun zaman pc den uzaktım. Şimdi gerekli programları ve yapılış şeklini bulup deneyeceğim. Şuan için en ufak fikrim yok yuklemekle alakalı 🤣birazdan çözerim

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Laptop yok diye yapamamıştım şimdi bunu ve android 9 yüklemek istiyorum fakat çok uzun zaman pc den uzaktım. Şimdi gerekli programları ve yapılış şeklini bulup deneyeceğim. Şuan için en ufak fikrim yok yuklemekle alakalı 🤣birazdan çözerim
Çözünce 5dk'lık iş bea 😂

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
AOSP olanı yükle daha iyi bence..

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
İkisi işaretli gelir onları elleme dil değişimi dışında ayar yapmıyoruz img dosyasını göster box'u tanıt yükle yeşil sucess olana kadar bekle hepsi okadar

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
İmg dosyasını gösterip yükle diyoruz sonra usb'yi pc ile box'a takıyoruz box güç veriyoruz bu biraz değişikmiş.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Yok 3 gündür içmiyorum, vücudu dinlendiriyorum😬 ama cihaz çöktü galiba, tam tanımadı derken fisi çekerken yüklemeye başlamışti birseyler sonra hata verdi. Ayıkken böyle oluyor 🤣

IMG_20230806_233947.jpg
Start deyip fişi takıyoruz yükleme esnasında fiş çekmek pert eder cihazı ne yaptın :kiskis

Geri
Üst Alt