Elektrikli Isıtıcı Tavsiyesi

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,902
Daha iyisi var.

Rakı yapan elemanın tekinin arttırdığı baş ve kuyruk alkolleri...
"Naabim ben bunları beyaa, (h)iç güzel tadı yok" diyip dururdu koca trakyalı. Aldım elinden. :kiskis

DIY Bio ethanol fire pit videoları izliyorum bir süredir :haha
Şaka değil litresi 7000 kCal, bacasız olduğu için de verim neredeyse %90 üzeri.:ok
Balkonu seraya çevirmen gerekebilir :kiskis

R Çevrimdışı

rabitelli

Aktif Üye
20 Kas 2019
425
50
Üstat sizi biliyorum. Şöyle bir fikir sunacağım;

Balkonun dışına montaj, içeriye fan girişi, bu kadar.
Güzel iş de; ben gece kar yağarken hem bi şeyler fırtlayıp hep ateş seyredem derdindeyim.
Benim talebimde bu biraz lazın güneş enerjili el feneri ya da helikopter için fırlatma koltuğu icadı tadında olur. :sirit

Yoksa en soğuk havada bile, güneş sağlamsa balkon 25-28 derece arası oluyor.
Güney cephe, full güneş.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Güzel iş de; ben gece kar yağarken hem bi şeyler fırtlayıp hep ateş seyredem derdindeyim.
Benim talebimde bu biraz lazın güneş enerjili el feneri ya da helikopter için fırlatma koltuğu icadı tadında olur. :sirit

Yoksa en soğuk havada bile, güneş sağlamsa balkon 25-28 derece arası oluyor.
Güney cephe, full güneş.
O zaman tekrar söyleyeceğim. İnfrared ısıtıcı. Hatta şu alev efektli şöminelerde aynı özelliğe sahip olanlar var. Onlaeın uygun fiyatlısını denk getirmek en mantıklısı. (Özellikle fırta eşlik için.)

Zaten güneş ışını mantığıyla çalıştığı için çalıştığında ısıtır, kapattığınızda soğur.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
B Çevrimdışı

Beyaz_Peynir

Aktif Üye
16 Nis 2021
150
34

Linkteki gibi ürünler olabilir mi? Daha ucuz olan kiwi marka ürünlerde var. Balkon için iş görür diye düşünüyorum. Birde 30w 60w tarzı çalışarak soğutma yaptıkları da yazıyor. Soğutma performansları nasıl bu ürünlerin? Çalışma odama klima takamıyorum. Öğlen 2 3 den sonra güneşe maruz kalıyor odam. Böyle bişi soğutmaya katkısı olabilir mi?
Sota Sota slowfood slowfood

Geri
Üst Alt