55UA2263DT 58UA2263DT 65UA2263DT Teknik Özellikler

M Çevrimdışı

mehmetydn1

Yeni Üye
21 Ara 2022
1
24
Beni de bugün vestel servisinden aradılar, tv yi teslim aldıklarını, şu an personelleri izinli olduğu için pazartesi günü kurulum yapmaya geleceklerini söylediler. Kurulum yapıldıktan sonra televizyon hakkında görüşlerimi yazacağım.

S Çevrimdışı

saylizmn

Yeni Üye
20 Ara 2022
7
36
Vesteli aramayın sitesinden canlı destekten yazın, fabrikadan horoz lojistik ile servislere gönderiyorlar tv leri. Canlı desteğe bağlandığınızda bana takip edebilmem için takip linkini verin deyin. Benim tv bugün Kemalpaşa Vestel İzmir Bölge den servise yönlendirilmiş.
Dün iki kez canlıdan yazdım vermediler maalesef

O Çevrimdışı

OArayıcı

Yeni Üye
16 Ara 2022
18
50
A101 in gönderdiği faturada ki İrsaliye olur mu? Vestel canlı destek bana vermedi. Faturada ki irsaliye 5081208075

The_SreT Çevrimiçi

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,186
A101 in gönderdiği faturada ki İrsaliye olur mu? Vestel canlı destek bana vermedi. Faturada ki irsaliye 5081208075
Yok o değil Vestel sipariş no olacak. Horoz Lojistik irsaliye no diyede geçiyor. Yahu bana verdiler niye size vermiyorlar. Vestelden sipariş nosunu alanlar aşağıdali linkin sonuna başına 0 ( sıfır ) ekleyerek Vestel sipariş nosunu girsin.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Yok o değil Vestel sipariş no olacak. Horoz Lojistik irsaliye no diyede geçiyor. Yahu bana verdiler niye size vermiyorlar. Vestelden sipariş nosunu alanlar aşağıdali linkin sonuna başına 0 ( sıfır ) ekleyerek Vestel sipariş nosunu girsin.

Herkes senin gibi ses yükseltmiyor kibar olunca vermezler :kiskis

Geri
Üst Alt