Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
17mb140 yazılımı lazim yarimci olabilcek varmi
Ben de yardımcı olayım şimdilik :)
Aşağıda gerekli açıklamaları yapmıştım,yazılım ihtiyacı olanlar için ,sonra da By_Trol By_Trol dostum yardımcı olur mutlaka :ok
Kullanıcılar için gizli metin: By_Trol 

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
Işık tutup kontrol ettim herhangi bir görüntü var gibi durmuyor. Ortalara doğru hafif bir beyazımsı band var gibi ama tam anlayamadım.
Panele ışık tutulduğunda hangi kanal açık ise o kanalın hayal-meyal görüntüsü gelir,tabii ses ile beraber ,ama görüntü hayalet gibidir,normalde görünmez

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,694
Işık tutup kontrol ettim herhangi bir görüntü var gibi durmuyor. Ortalara doğru hafif bir beyazımsı band var gibi ama tam anlayamadım.
Tv yi çalıştırın arka kapak üst havalandırma peteklerinden tv içine bakın bazı bölümlerde noktasal ışıklar var mı yok ise ledler arızalıdır bir önceki cevabımda da yazmıştım.

B Çevrimdışı

biembilgisayar

Yeni Üye
22 Tem 2020
6
55
ekte resmini eklediğim tv de vestel yazısı gelip 10 sn sonra kayboluyor. çözüm için anakart modeli olan mb140 model anakartın yazılımını indirip açıklandığı şekilde yüklemeye çalıştım. Fakat: kumandadan OK tuşuna basılı tutarken tv fişini taktıktan sonra kırmızı ışık hızlı hızlı yanıp sönme olmadan tekrar vestel yazısı gelip kayboluyor. anakart modelim 17MB140 kullanılan flash bellek 4gb farklı bir flash belleklede denendi çözüm alınamadı. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

WhatsApp-Image-2023-03-21-at-15.58.42.jpg

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,694
ekte resmini eklediğim tv de vestel yazısı gelip 10 sn sonra kayboluyor. çözüm için anakart modeli olan mb140 model anakartın yazılımını indirip açıklandığı şekilde yüklemeye çalıştım. Fakat: kumandadan OK tuşuna basılı tutarken tv fişini taktıktan sonra kırmızı ışık hızlı hızlı yanıp sönme olmadan tekrar vestel yazısı gelip kayboluyor. anakart modelim 17MB140 kullanılan flash bellek 4gb farklı bir flash belleklede denendi çözüm alınamadı. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

WhatsApp-Image-2023-03-21-at-15.58.42.jpg
Yazılım verildi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt