Yuva Kuracak Forum Üyesine Uygun Fiyata 40"/43" TV Tavsiyesi

vanosfer Çevrimdışı

vanosfer 

Aktif Üye
17 Ocak 2019
284
Merhaba,
Yeni yuva kuruyorum ve bütçem çok kısıtlı.
Daireyi de ona göre seçtik ve salon dar. Oturma mesafesine göre 40" led tv ideal gibi ama 43" de olabilir dedik. Koltuk şekline uugun olarak yanlardan da TV izlenecek. Bu nedenle LG IPS panel olması iyi olacak gibi.
Bu nedenlerle,
Siz forum üyelerinden uygun fiyatlı 40"/43", mümkünse smart özellikli TV tavsiyesi istiyorum. Bütçem çok yok.
Vestel 40 inç smart özellikli olmasinı isterdim lakin fiyatlar bütçe üstünde.
Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Bütçe: 1500/1800 TL

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
40" smart özellikli Vestel üretimi bir tv bu bütçeye sığdırılabilir sorun yok.

Sadece bana, panel üreticileri ile ilgili uygun kodlu ürünü bulabilmem için müsaade etmenizi rica edeceğim zira bu kontrolleri ancak yarın yapabilirim.

Bu esnada alternatif bazı şeyler de düşünebilirim :ok

vanosfer Çevrimdışı

vanosfer 

Aktif Üye
17 Ocak 2019
284

Sadece bana, panel üreticileri ile ilgili uygun kodlu ürünü bulabilmem için müsaade etmenizi rica edeceğim zira bu kontrolleri ancak yarın yapabilirim.

Çok teşekkür ederim. Uygun zamaninizda tavsiye yazınızı bekliyorum.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Samsung'un bu modelini letgoda biri 1600/1700 TL'ye bırakıyor. Garanti icin aç kapa yapılmış. Bir iki ilana daha denk geldim bu sekilde. Sanirim bir firma calisanlarina dagitmis olabilir. Satiyor onlar da.
Dogru alternatifler arasinda olmali mi yazdığım koltuk düzeni için? Samsung hic kullanmadim da.
Bu bir kenarda dursun, yazınızı bekliyorum. Teşekkürler tekrar. :)

Screenshot_2019-10-14-23-23-4261ee509987e31b61.png

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
keskin10, şimdiden hayırlı olsun bakalım,Allah tamamını uzun süreli yapsın inşallah ,bu arada Sivaslımısın acaba,merak ettiğimden sordum :)

vanosfer Çevrimdışı

vanosfer 

Aktif Üye
17 Ocak 2019
284
keskin10, şimdiden hayırlı olsun bakalım,Allah tamamını uzun süreli yapsın inşallah ,bu arada Sivaslımısın acaba,merak ettiğimden sordum :)
Sağolasın,teşekkür ederim. :)
Balıkesirliyim. Şu an Bursa'da yaşıyorum.
Sivaslı olabileceğim ihtimali nerden geldi akla merak ettim. :hmm

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Eeee,benim soyadı keskin olan çok iyi tanıdıklarım var,onlarında düğünü var yakın zamanda ondan ,acaba dedim yani "olabilirmi" diye :)

vanosfer Çevrimdışı

vanosfer 

Aktif Üye
17 Ocak 2019
284
Eeee,benim soyadı keskin olan çok iyi tanıdıklarım var,onlarında düğünü var yakın zamanda ondan ,acaba dedim yani "olabilirmi" diye :)
Olaydı, tanışmış olurduk oradan bari.?
Bakalım ev eşyalarını toparlayabilirsem, evlenme kısmı yakınlasacak. Ondan tv tavsiyesi beklemekteyim.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Olaydı, tanışmış olurduk oradan bari.?
Bakalım ev eşyalarını toparlayabilirsem, evlenme kısmı yakınlasacak. Ondan tv tavsiyesi beklemekteyim.
Tvnin smart olması çok bir +sı yok bana göre,çünkü ömrü en çok 2 yıl oluyor akıllı tvnin,geçen sene evlenen yeğenime anlatamadım,şimdi "ah be enişte,keşke almasaydım bunu" der durur,çünkü 1 yıllık tvnin üzrine birde iptv falan için android box aldı :)
Toplarsın evellallah yavaş yavaş ,çok eşya tıkmayın eve ,beraber karar verin,kimseyi karıştırmayın (benim oğlan böyle diyor da :) )
Tekrar hayırlısı olsun sevgili keskin10 :ok

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Tavsiyenizi uygun zamanda bekliyorum. 40-43 inç olarak. :) A Adem Helvacı
Kardeşim meraba vestel yerine samsung almanı şiddetle tavsiye ederim. Vestel kullanan çok çevremde ama 2-3 yıl sonra güncellemeler Vs kesildiği için youtube google Vs giremiyorsun ama samsungta öyle bişeye hiç denk gelmedim açıkçası iş yerinde yaklaşık 6 yıllık samsung Tv kullanıyoruz ilk günkü Herşey ideal çalışıyor ama 2015 üretimle vesteller Allaha Emanet Kısacası Vestel Pişmanlıktır.ama gene sen bilirsin teraspy teraspy emminin dediğide doğrudur.:ok:ok

vanosfer Çevrimdışı

vanosfer 

Aktif Üye
17 Ocak 2019
284
Teşekkür ederim tavsiye için.
Kardeşim meraba vestel yerine samsung almanı şiddetle tavsiye ederim. Vestel kullanan çok çevremde ama 2-3 yıl sonra güncellemeler Vs kesildiği için youtube google Vs giremiyorsun ama samsungta öyle bişeye hiç denk gelmedim açıkçası iş yerinde yaklaşık 6 yıllık samsung Tv kullanıyoruz ilk günkü Herşey ideal çalışıyor ama 2015 üretimle vesteller Allaha Emanet Kısacası Vestel Pişmanlıktır.ama gene sen bilirsin teraspy teraspy emminin dediğide doğrudur.:ok:ok
Teşekkür ederim tavsiye için. Uygun fiyata doğru ürün olsun, bir de servis kısmı sorun yaratmasın kafii gözüyle bakıyorum. Umarim bulabilirim yine tavsiyelere göre.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531

Teşekkür ederim tavsiye için. Uygun fiyata doğru ürün olsun, bir de servis kısmı sorun yaratmasın kafii gözüyle bakıyorum. Umarim bulabilirim yine tavsiyelere göre.
Servis kısmında vestel çok iyi samsung ise iyidir tabi bulunduğunuz bölgeyi bilemiyorum.

Ç Çevrimdışı

Çerkezoğlu 

Aktif Üye
12 Nis 2019
377
35

Yoo alakasi yok bence Bende 2015 Mb100 tv var netfliks puhu tv memc ozelligi dts hersey kazandirdim dsmart kayit yapma 4 sene olmus gayet guncel biraz bilginiz varsa 7 8 sene guncel gider yani
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Yoo alakasi yok bence Bende 2015 Mb100 tv var netfliks puhu tv memc ozelligi dts hersey kazandirdim dsmart kayit yapma 4 sene olmus gayet guncel biraz bilginiz varsa 7 8 sene guncel gider yani
Va panel panasonicde uretmis vestel o sene onun yaziliminida attim gayet canli akici vestelde iyi model secerseniz paranin hakkini fazlasiyla verir.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt