Youtuber’ın Philips TV ile İmtihanı

X Çevrimdışı

XYLON

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Philips icin baya kotu oldu zaten cok kotu yorumlari vardi bu video ile beraber baya firma ismi lekelendi

lemon Çevrimdışı

lemon

Aktif Üye
31 Eki 2020
416
37
philips henüz çerçeveyle paneli denk getirecek teknolojiye ulaşamadı ?? ?

lemon Çevrimdışı

lemon

Aktif Üye
31 Eki 2020
416
37
Ama oyle demiyelim isiklari cok guzel be
ambalaja aldanmamak lazım.
çerçeve bir kenara, paneldeki beyaz dengesizliğinden, ekrandaki toz tanesinden, sağ taraftaki darbeden bahsetmiş. hepsi bir araya gelince 10 bin üzeri bir tv için kabul edilebilir şeyler değil. arkadaş bile diyor içime sinmediği normal kullanıcı olsaydım iade ederdim diye .iki tene ışıkla kusur saklamak bu

X Çevrimdışı

XYLON

Kayıtsız / Doğrulanmamış
ambalaja aldanmamak lazım.
çerçeve bir kenara, paneldeki beyaz dengesizliğinden, ekrandaki toz tanesinden, sağ taraftaki darbeden bahsetmiş. hepsi bir araya gelince 10 bin üzeri bir tv için kabul edilebilir şeyler değil. arkadaş bile diyor içime sinmediği normal kullanıcı olsaydım iade ederdim diye .iki tene ışıkla kusur saklamak bu
Ya heralde bende tv alip arkasin kendim yapicam ambilight olayini biraz ugrastiricak ama ?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
Tüm markalar artık geçirmeye bakıyor. İyi ürün iyi fiyata. O da eskisi gibi kaliteli değil. 10 yıl tamirsiz gitmez yani. Durum bu. Dolar 11 olduktan sonra piyasadan iyice koptum zaten, bu saatten sonra ev dizecek olana sabır diliyorum.

Geri
Üst Alt