YouTube Premium Hediyenizi Kaçırmayın

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Discord_IAP_KeyVisuals_Header_02.jpg

Oyunculara hitap etmesi ile bilinen iletişim servisi Discord, Nitro abonelerine özel 3 aylık YouTube Premium kodu hediye ediyor.

Kimler Alabilir?​

Kodu alabilmek için Discord Nitro üyeliğinizin olması gerekiyor.
Kodu etkinleştirebilmek için de mevcutta Premium aboneliği olmayan ve deneme sürecini kullanmamış bir hesaba sahip olmanız gerekiyor.
(YouTube Premium, YouTube Music Premium, YouTube Red, Google Play Müzik servisleri dahil.)

Nasıl Alınır?​

Uygulamayı açtığınızda size üst kısımda bir hediyenizin mevcut olduğunu bildirecek.
Bildirime tıklayıp, kodu al kısmından hediye kodunu edinebilir ve aşağıdaki linkten etkinleştirebilirsiniz.

Bildirimi göremeyen kullanıcılar ise Discord uygulaması içerisinde Ayarlar > Hediye Envanteri yolunu takip ederek kodu edinebilirler.

Hediye kodu 1 Kasım 2021 tarihine kadar alınabilir.
Kodu 1 Aralık 2021 günü 23:59'a kadar etkinleştirmiş olmanız gerekmektedir.

Kodunuzu etkinleştirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz;

blaki Çevrimdışı

blaki 

Süper Üye
18 Eyl 2018
510
1628528185484-png.png

Premium alternatif ,Bilgisayarda ublock , telefonda youtube vanced , tvde smarttubenext

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bende adblock telde youtube vanced var istemezuk :kiskis

blaki Çevrimdışı

blaki 

Süper Üye
18 Eyl 2018
510
Bilgisayarda zaten gerek yok da, mobil için iyi oldu.
Vanced tehlikeli, kimseye tavsiye etmem.
Ben yıllardır kullanıyorum bir fiyaskosunu görmedim bence güvenli . Zaten uygulama telefonda hiçbir yere erişim istemiyor. Ayrıca açık kaynak kodlu ve geliştiricileri Xda forum . Sonuçta 3. parti yazılım yüklüyoruz hiçbir şeyden %100 emin olamayız.

blaki Çevrimdışı

blaki 

Süper Üye
18 Eyl 2018
510
İşte bu 3.cü parti olayını kimseye anlatamıyorum (benim yaşlardakilere) ,yüklemeyin diyorum anlamadığınızı ,ama ... neyse hadi sustum yine :)
3. parti uygulamalarında çok ciddi güvenlik açığı var özellikle modlanmış apk dosyalarında . Bir acemi bile kali linuxda apk oluşturup çok kolay şifreler çalabiliyor. Gençler ve amcalara duyrulur ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt