Youtube.com/tv Açılmıyor!

Müşteki Çevrimdışı
22 Ara 2018
378
Merhabalar güzel dostlar, iyi geceler dilerim.

SEG marka MB95 kartlı bir cihazımız var. Youtube uygulamasını sorunsuz kullanıyorduk. Bugün açtığımızda "Sayfa bulunamadı" hatası verdi. Bilindiği gibi bu tip akıllı TV'lerde APP zannettiğimiz şeyler aslında web tarayıcıdan çağrılan standart web adresleri. Araştırınca akıllı TV'ler için Yotube uygulamasının esasında youtube.com/tv adresinin çağırılmasından ibaret olduğunu öğrendim.

Akıllı telefonumdan, pc'den bu URL'ye erişmeyi denedim sorunsuz açıldı. TV'nin çerezlerini silip internet tarayıcısından direkt olarak youtube.com/tv adresini çağırdım ama yine "böyle bir sayfa yok" mesajı geldi.

Neler yapabiliriz?

Aynı cihazı kullanan arkadaşlar da bir kontrol yapabilir mi zahmet olmaz ise?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Bu hatayı mi veriyor ?

IMG_20190730_143240.jpg

selam yukarıda da belirttik, mb9x ana karta sahip ürünlerde youtube erşim hatası mevcut gece başlayan problem devam ediyor, yazılım güncellemesi ile sorun düzelmeyecektir. bir süre daha beklemeniz faydanıza oalcaktır

Müşteki Çevrimdışı
22 Ara 2018
378
Bu hatayı mi veriyor ?

IMG_20190730_143240.jpg

selam yukarıda da belirttik, mb9x ana karta sahip ürünlerde youtube erşim hatası mevcut gece başlayan problem devam ediyor, yazılım güncellemesi ile sorun düzelmeyecektir. bir süre daha beklemeniz faydanıza oalcaktır

Evet bu hata.

Anlıyorum, teşekkür ederim.

senseman06 Çevrimdışı

senseman06

Yeni Üye
17 Ağu 2019
10
39
Bu hatayı mi veriyor ?

IMG_20190730_143240.jpg

merhaba hocam..aynı hatayı bende'de vermişti sonra kendiliğinden düzelmişti arkadaşlarında belirttiği gibi,aradan biraz zmaan geçtikten sonra dün tekrar bu hata çıkmaya başladı ( 48fb7500 mb97 kart) garantisinin bitmesine 2 ay kalmış.Vestel whatsapp hattından firmaya yazdım bilgilerimi aldılar ve yazılım güncellemesi ile çözüleceğini söylediler,hafta içi gelecekler bakalım

C Çevrimdışı

cihantopcu81

Yeni Üye
22 Ağu 2019
4
35
Merhaba arkadaşlar,

VESTEL 3D SMART 42FA8200 LED 240LB/MB96 bende de aynı sorun mevcut, sorun youtube uygulamasından kaynaklanıyormuş, sorunun çözümü için yeni yazılım atmak gerekiyor dedi servis fakat bu yazılımı biz atamıyor muyuz?

R Çevrimdışı

rmznctnky

Yeni Üye
4 Nis 2020
3
45
selam bende de SEG 43SC7600 marka model tv var ve ne netflix ne deyoutube açılmıyor. Daha doğrusu daha önce youtube uygulamasından tv ye bağlanıp tv de youtube izliyebiliyordum artık yotube logo geliyor sonra siyah ekranda kalıyor.

WhatsApp-Image-2020-04-04-at-10.47.26.jpg

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
R Çevrimdışı

rmznctnky

Yeni Üye
4 Nis 2020
3
45
tarif ettiğiniz gibi yazılımı usb belleğe attım ok tuşuna basarak tvnin fişini takıyorum fakat yükleme yapmıyor. 1505 de işe yaramadı
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Tarif ettiğiniz gibi yazılımı usb belleğe attım ok tuşuna basarak fişi takıyorum ama yükleme yapmıyor. 1505 de işe yaramadı. neyi yanlış yapıyorum acaba?

R Çevrimdışı

rmznctnky

Yeni Üye
4 Nis 2020
3
45
Güncelleme yazilimi sadece servis menüsünden 1505 ile yapilir.Nasil yapilmasi gerektigini fikoloji herkesin anlayabilecegi sekilde anlatmis, orada hata yapabileceginize ihtimal vermiyorum..Farkli usb ile deneyin ,usb niz fat32 ile formatlanmis olsun..
Tekrar denedim bu sefer yükledi. YouTube ve netflix sayfalarını açıyor artık. Elinize ve emeğinize sağlık

Moderatör tarafında düzenlendi:
M Çevrimdışı

mylife300881

Yeni Üye
13 Haz 2020
1
42
Merhaba arkadaşlar,
Öncelikle herkese hayırlı forumlar güzel günler dilerim.
5 yıl önce Metro Gross Marketten Seg marka 102 inch dahili uydu alıcılı smart led tv aldım. (MB96) Sanırım youtube desteğini kesmiş. MB96 için edindiğim güncelleme yazılımını upgrade etmeli miyim? Yoksa hiç bulaşmayım mı ?

Cevaplarsanız çok sevinirim.

Şimdiden çok teşekkür ederim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt