Youtube.com/tv Açılmıyor!

B Çevrimdışı

byokocha

Yeni Üye
13 Haz 2020
7
36
Merhaba arkadaşlar,
Öncelikle herkese hayırlı forumlar güzel günler dilerim.
5 yıl önce Metro Gross Marketten Seg marka 102 inch dahili uydu alıcılı smart led tv aldım. (MB96) Sanırım youtube desteğini kesmiş. MB96 için edindiğim güncelleme yazılımını upgrade etmeli miyim? Yoksa hiç bulaşmayım mı ?

Cevaplarsanız çok sevinirim.

Şimdiden çok teşekkür ederim.
aynı problem bendede var vestel 43 fa 7300 mb 96 youtube ye giremiyorum müsteri hizmetlerini aradıgımda solemislerdi artk güncelleme vermedigini

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,220
ülen paraya kıyın "LİSANS" alsanıza?

her bir şeyi beleşe getirmek istiyorlar! sadece Vestel değil gördüğünüz tüm üreticiler aynı!
elin adamı oturmuş bir şeyler bulmuş ve fiyatım budur diyor,ya hiç alma ya da bas parayı
süreli lisansı al

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,242
62
Benim 2011 model Panasonic youtubu açıyor,2015 model Vestel açmıyor.Yerli ve milli! yersen.

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Bugün youtube benim tv de de saçmalıyor siyah ekran da kalıp tv kilitleniyor

Sanirim bir problem var portalda

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
neden yazılımı vermiyorlar
Mb96 nin yazilimla katki saglanabilecek ek bir özellik yok, ayrica mb96 yazilim yüzünden problem yasamiyor teknik olarak yetersiz kaliyor.Youtube ve netflix icin mb97 ve üstü kartlar simdilik uygulamayi calistirabiliyor,ne zaman ramlar yetersiz kalmaya baslarsa mb97 lerde de sorun baslar.
Daha üst seviyelerde ki kartlarda dün de bugün de problem yok youtube icin,bende normal calisiyor..

B Çevrimdışı

byokocha

Yeni Üye
13 Haz 2020
7
36
Mb96 nin yazilimla katki saglanabilecek ek bir özellik yok, ayrica mb96 yazilim yüzünden problem yasamiyor teknik olarak yetersiz kaliyor.Youtube ve netflix icin mb97 ve üstü kartlar simdilik uygulamayi calistirabiliyor,ne zaman ramlar yetersiz kalmaya baslarsa mb97 lerde de sorun baslar.
Daha üst seviyelerde ki kartlarda dün de bugün de problem yok youtube icin,bende normal calisiyor..
teşekkürler paylasımın icin.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt