Youtube api key ?

E Çevrimdışı

emo16

Yeni Üye
5 Ocak 2021
9
24
Merhaba hocalarım hayırlı günler.Bu next minix hd punto plusuydu alıcısını kullanamktayım youtube da api key sorunum var youtube ayarlarında local ve update seceneği var ama local kısmında api key güncelleme isityorum ama api key için dosya yolunu göstermiyor.Update de olmuyor nedir çözümü yardımcı olabilir misiniz ?Local ile dosyayı gösterebilsem api key güncelleme yapabilcem ama dosya yolunu açmıyor

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış

bu konu da size bilği vermiştim diye hatırlıyorum, güncel yazılım ile sorun çözülür (tabi firma güncel yazılım verdiyse), api keyi next in bazı yazılımlarında youtube tarafından okunamıyor ve youtube doğal olarak çalışmıyor, bu sorunuz dejavu ğibi olmuş (yani aynı soruyu tekrar sormuşsunuz)

E Çevrimdışı

emo16

Yeni Üye
5 Ocak 2021
9
24

bu konu da size bilği vermiştim diye hatırlıyorum, güncel yazılım ile sorun çözülür (tabi firma güncel yazılım verdiyse), api keyi next in bazı yazılımlarında youtube tarafından okunamıyor ve youtube doğal olarak çalışmıyor, bu sorunuz dejavu ğibi olmuş (yani aynı soruyu tekrar sormuşsunuz)
Evet hocam bende sisi hatırlıyorum belki çözümü olmuştur diye düşündüm.Yada local ile dosya gösterme olayı çözülmüştür diye düşündüm bir sormak istedim teşekkürler yinede.Local ile dosya yolu gösterse yapılır diye düşüncem ama nafile

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Daha önce kank ve 2023 siyah yazılımda api key değiştirdim, ama 2 video harici çoğu video açmadı, senin cihazın Next_MinixHD_PuntoPlus OTA26 da da api keyi yazılım içine müdahele ederek değiştirebilirim, ama , sorumluluk sana ait olur , bu tür değişklik yapılmış yazılımlar her zaman risk taşır,

ilğili konu : Next Kank Ota26 youtube Fix Deneme Çalışması Tavsiye Forumu Arge

E Çevrimdışı

emo16

Yeni Üye
5 Ocak 2021
9
24
Daha önce kank ve 2023 siyah yazılımda api key değiştirdim, ama 2 video harici çoğu video açmadı, senin cihazın Next_MinixHD_PuntoPlus OTA26 da da api keyi yazılım içine müdahele ederek değiştirebilirim, ama , sorumluluk sana ait olur , bu tür değişklik yapılmış yazılımlar her zaman risk taşır,

ilğili konu : Next Kank Ota26 youtube Fix Deneme Çalışması Tavsiye Forumu Arge
Teşekkürler yinede hocam ama böyle durumlarda heleki bulunduğumuz şu durumda extra bir maliyet kötü olacaktır risk almak istemem o yüzden teşekkürler

Geri
Üst Alt