Yörel Pazar Kampanya Duyurusu (YorelPazar.com üzerinden alışverişlerde geçerli)

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,217
yağı şimdi açtım,çok güzel
yani o bildiğim Antakya yağı:ok

ancak herifler koliye nasıl taşımışlar yaw tenekenin bir çok yeri ezik
kaldırıp atıyorlar yaw:haha

BlackB Çevrimiçi

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
957
40
Önerileriniz kesinlikle katkı sağlayıcı ve isabetli ☺ bunun için çok teşekkür ediyorum ??

Yurt dışı için çalışmalarımız sürüyor, biraz çetrefilli ve zaman alacak gibi. Sonrasında Allâh'ın izniyle sizde faydalanma fırsatına sahip olabilirsiniz ☺

Ürünlerin birçoğu güvenilir çevremizden temin ettiğimiz ürünler ve genelde ev yapımı olduğu için bu insancıklar rahat şekilde bunları analiz ettirme fırsatına sahip değil. Onlar adına bir süre sonra biz ilgileneceğiz ancak henüz yeniyiz. Web sitesi keza iyileştirme aşamasında. Bilgilendirme videolarına yaklaşık 1 ay sonra tam anlamıyla başlayacağım. Youtube u bu konuda aktif hale getirmeyi planlıyorum tekrar. Instagram da bu ürünlerin bazılarının yapılış aşamalarını paylaşıyoruz mesela. Bunu web sitesine de entegre edeceğiz. Yapıcı önerileriniz için tekrar teşekkür ediyorum ☺?

merhaba,
ürün açıklaması konusuna bende katılıyorum, bence çok önemli hatta ürünün fotosu kadar önemli.. bir de fotoların orijinal ürünlere ait olması daha hoş olur, sanki birçok foto stok foto sitesinden indirilmiş gibi?

taze direkt diye organik ürün sattığını pekte düşünmediğim ama tasarımını/içeriğini beğendiğim bir site var.. ürünler detaylandırılmış, açıklamalar yazılmış.. zaten ürünlerin açıklaması bir kere girilince uzun süre aynı açıklama kalacak, sanırım ilk giriş biraz zaman alacaktır.. sonrasında yeni eklenen ürünü açıklaması ile koyulursa sıkıntı kalmayacaktır. Sürt peynirini araştırdım az önce mesela bir açıklama olmadığı için ?

İlteriş Yılmaz Çevrimdışı

İlteriş Yılmaz 

Süper Üye
18 Eyl 2020
698
merhaba,
ürün açıklaması konusuna bende katılıyorum, bence çok önemli hatta ürünün fotosu kadar önemli.. bir de fotoların orijinal ürünlere ait olması daha hoş olur, sanki birçok foto stok foto sitesinden indirilmiş gibi?

taze direkt diye organik ürün sattığını pekte düşünmediğim ama tasarımını/içeriğini beğendiğim bir site var.. ürünler detaylandırılmış, açıklamalar yazılmış.. zaten ürünlerin açıklaması bir kere girilince uzun süre aynı açıklama kalacak, sanırım ilk giriş biraz zaman alacaktır.. sonrasında yeni eklenen ürünü açıklaması ile koyulursa sıkıntı kalmayacaktır. Sürt peynirini araştırdım az önce mesela bir açıklama olmadığı için ?

Daha yeni yeni Web sitesini aktif ediyoruz. 70 ürün girdik mesela, o bile ciddi zaman alıyor. Ürünleri aktif ettikten sonra teker teker o detaylara gireceğim ☺️?

İlteriş Yılmaz 

Süper Üye
18 Eyl 2020
698
Zamanla daha iyi olacak belli.Ürünlerin açıklamasından öte yapım aşamalarından belli fotoğraflar güven oluşturacaktır.

şimdilik Instagram üzerinden ara ara yapılış videoları ve fotoğrafları da yüklüyoruz. Siteye de sirayet edecek ☺️

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Bilmemek ayıp değil, yeter ki çaktırma demişler... :haha

Siparişin geldiği ilk gün patlıcan reçelini test edip beğenmiştim, içimden de; bu kadar küçük patlıcan cinsi de nedir acaba demiştim... ? bu gün kahvaltıda eşimle birlikte detaylı inceleme yapınca gelen reçelin içinden ceviz parçaları olduğunu görünce, ben hâlâ patlıcanın içine ceviz nasıl konulmuş derken eşim güldü ve bu ceviz reçeli ya deyince bastım kahkahayı...

Özetle, patlıcan reçeli diye ceviz gelmiş ve ben bu hatayı ilk gün fark edememişim... :alsana47 yaşından sonra patlıcan reçeli yemeye kalkarsan, hatalı olarak ceviz reçeli gelince fark etmezsin tabi.

Şikayetçi miyim? Asla...:ok
Bilseydim, kayısı reçelinin yerine ceviz reçeli de sepete eklerdim. Neyse, bir dahaki siparişe diyelim artık. ?

İlteriş Yılmaz 

Süper Üye
18 Eyl 2020
698
Bilmemek ayıp değil, yeter ki çaktırma demişler... :haha

Siparişin geldiği ilk gün patlıcan reçelini test edip beğenmiştim, içimden de; bu kadar küçük patlıcan cinsi de nedir acaba demiştim... ? bu gün kahvaltıda eşimle birlikte detaylı inceleme yapınca gelen reçelin içinden ceviz parçaları olduğunu görünce, ben hâlâ patlıcanın içine ceviz nasıl konulmuş derken eşim güldü ve bu ceviz reçeli ya deyince bastım kahkahayı...

Özetle, patlıcan reçeli diye ceviz gelmiş ve ben bu hatayı ilk gün fark edememişim... :alsana47 yaşından sonra patlıcan reçeli yemeye kalkarsan, hatalı olarak ceviz reçeli gelince fark etmezsin tabi.

Şikayetçi miyim? Asla...:ok
Bilseydim, kayısı reçelinin yerine ceviz reçeli de sepete eklerdim. Neyse, bir dahaki siparişe diyelim artık. ?

Ahahahah birbirine çok benziyor ondan karışmış demek ki, bir daha ki sefere ikisini bir göndereyim :hihi

Afiyet, bal, şeker olsun ☺?

Son düzenleme:

İlteriş Yılmaz 

Süper Üye
18 Eyl 2020
698
Bu durum uzun mesafeli gönderimler için (yaz aylarıda)
Yada paraya kıyacaksın Şok alacaksın
(Dondurulmuş karbondioksit)

Kuru buzu araştırdım zaten, öncelik kargoyu ayarlamak idi. Yurtiçi Kargo'ya dün verdim bugün can abiye teslim etmiş mesela, strafor köpük siparişi de verdim, kısa bi yoğunluğum var biliyosun ardından kuru buz tedarik işini de halledeceğim ☺

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,459
Kuru buzu araştırdım zaten, öncelik kargoyu ayarlamak idi. Yurtiçi Kargo'ya dün verdim bugün can abiye teslim etmiş mesela, strafor köpük siparişi de verdim, kısa bi yoğunluğum var biliyosun ardından kuru buz tedarik işini de halledeceğim ☺
Tüm kargo firmalarıyla çalıştım.
Yurtiçiden daha hızlısını görmedim.

Strafor+Şok+Yurtiçi kargo = Yüksek müsteri memnuniyeti :hihi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt