Yönetimden talep çekilişler sekmesine çekiliş başlat sekmesi eklensin

• Konbuyu başlatan TC Yıldırım
  • Başlangıç tarihi
T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Merhaba çekilişler sekmesine çekiliş başlat sekmesi eklensin isteyen forum üyeleri çekiliş başlatabilsin çekilişi Sota Sota yönetim yapsın çekiliş başlatan forum üyesi kazananlara kargo gönderimini yapsın bence iyi olur çekilişi hep yönetimden,den beklemek olmaz isteyen üyeler çekiliş başlatır :kiskis

cekilissss.png

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
:hayir
Buna karşıyım, olur da yalan olur dolan olur. Hediye gelmez, yanlış gider , bu sefer bu güzel aktivetinin suyu çıkar.
Bence tek elden olması her zaman avantaj yaptırmak isteyen varsa hediyeyi sota ya gönderir, sota konuda işte ; xxxxx ürünü için 1.11.2020 - 10.11.2020 tarihleri hediye çekilişi yapilacaktir. Çekiliş sponsoru @denysmih6 tarafından yapılmıştır demek daha mantıklı.
?
He belki bronz dur, süper üyedir bunlar belki olabilir sonuçta cogusunu tanıyoruz. Ama mantıklı olan bunun bu şekilde takip edilmesidir.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
Güzel düşüncen için teşekkür ederim.
Lakin çekilişi üyenin başlatabilmesi mümkün değil.
Admin Kontrol Paneli üzerinden çekiliş düzenliyorum.

Ürün bana gönderilir. Gerekli kontrolden sonra
Sponsor gostermek kaydiyla çekilişi başlatırız. (Şartlarında belirleyebilirsiniz)

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
İmkanı olupta foruma çekiliş yaparak katkı sağlamak isteyen zaten yöneticiler vasıtasıyla yapabilir

Her üyenin başına buyruk çekiliş başlığı açması yönetime tv tavsiyesi gibi açılan her saçma çekiliş konusunu denetlemesi için ekstra yük getirir

Bence off topic :dinle

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Güzel düşüncen için teşekkür ederim.
Lakin çekilişi üyenin başlatabilmesi mümkün değil.
Admin Kontrol Paneli üzerinden çekiliş düzenliyorum.

Ürün bana gönderilir. Gerekli kontrolden sonra
Sponsor gostermek kaydiyla çekilişi başlatırız. (Şartlarında belirleyebilirsiniz)
iyi güzel fikir çekilişe Sponsor ol butonu olsun o zaman sponsor olmak istiyorum 1 adet bluetooth 5.0 çok fonksiyonlu araç kiti çekilişi Sota Sota hocam adres bilgisini özelden mesaj at ürünü göndereyim çekilişini yap foruma forumdaşlara katkımız olsun

600875919_tn50_0867da98c213e65d2.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
iyi güzel fikir çekilişe Sponsor ol butonu olsun o zaman sponsor olmak istiyorum 1 adet bluetooth 5.0 çok fonksiyonlu araç kiti çekilişi Sota Sota hocam adres bilgisini özelden mesaj at ürünü göndereyim çekilişini yap foruma forumdaşlara katkımız olsun

596362538_0.jpg
Sota Sota hocam şaka yapıyorum sandı galiba :kiskis şaka değil gerçek adress bilgisi gelmediği için çekiliş için ürün gönderemiyorum adress bilgisi gelir ise kaliteli yeni seri tr,de satışı olmayan araç kiti çekilişi yapılacaktır dahili iki adet dahili hoparlör çıkış söketi mevcut dahili microfonlu telefon görüşmesi özellikli 32 gb'ta kadar sd kart & flaş bellek desteği bulunan Oto Teyp Çevirici bluetooth 5.0 araç kiti çekişilişi için yönetimden adres bilgisi meşajı beklenmektedir ! anlaşmalı olduğum en yakın olan aras kargo ptt kargo şubesinede göderim yapabilim adres bilgiside şart değil herkese iyi forumlar....

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Az kaldı oto teyp çevirici Bluetooth 5.0 araç kiti çekilişi yakında başlayacak Sota Sota hocam yoğun bu sırası müsait zamanda çekilişi başlatacak ⏳?????

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Otom yok ama katılacağım. Belki ilerde olur?
dahili iki adet hoparlör soket çıkışı var F fikoloji hocam 5-12 voltla çalışıyor ev kullanımı için 5 volt 2amper adaptör 2 adet hoparlör yeterli otoyada gerek yok doğru voltaj verildiğinde heryerde vestel tv,de dahi kullanılır direk tv beslemesinden uygun voltaj enerji alınıp tv höparlöre hat çektinmi blutooht lu microfonlu telefon görüşmeli fm radyolu modifiye tv,miz hazır :kiskis

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri