Yine Sorun

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Sanki taş gevşek ben taş sesi gibi algıladım.
İşte bunu anlayamıyoruz ☺️ artık kalite yok bu gün vestele kızıyor 10 senelik makineme tornavida değmedi Vestel 2. Ye 4.yilinda arıza yaptı diyor. Normaldir bu gün bosh bile arıza yapıyorsa Vestel ne yapsın ☺️.
Geçmiş olsun servis çağırıp destek alınız

T Çevrimdışı

Towarscke 

Aktif Üye
20 Kas 2018
296
33
Garantisi devam ediyor mu

Evet alalı bir yıl olmadı bile.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Sanki taş gevşek ben taş sesi gibi algıladım.
İşte bunu anlayamıyoruz ☺ artık kalite yok bu gün vestele kızıyor 10 senelik makineme tornavida değmedi Vestel 2. Ye 4.yilinda arıza yaptı diyor. Normaldir bu gün bosh bile arıza yapıyorsa Vestel ne yapsın ☺.
Geçmiş olsun servis çağırıp destek alınız

Ana marka olan boschla arasinda belirgin kalite farki var annemde wat24460tr var o bundan daha iyi.

T Çevrimdışı

Teknoline 

Aktif Üye
15 May 2020
125
47
Profilo markası arceligin altusu gibidir. Vestel ile regal arasinda hic fark olmamasina rsgmen. Profilo ve altusta ana markalarindan farklidir. Genelde eski kasalarini kullanirlar veya kalite sorunu vardir. Ben sahsen bosch grubuna (ithal urunleri ayri tutuyorum) cokfazla guvenmem. Profilo uretimi olan boschlar iscilik ve kalite sorunu var. Benim evimdeki alman mali bosch bulasik makinadiyla ablamin evindeki bosch bulasik arasinda ucurum fark var ve 3-5 senede bozuldu

T Çevrimdışı

Towarscke 

Aktif Üye
20 Kas 2018
296
33
Profilo markası arceligin altusu gibidir. Vestel ile regal arasinda hic fark olmamasina rsgmen. Profilo ve altusta ana markalarindan farklidir. Genelde eski kasalarini kullanirlar veya kalite sorunu vardir. Ben sahsen bosch grubuna (ithal urunleri ayri tutuyorum) cokfazla guvenmem. Profilo uretimi olan boschlar iscilik ve kalite sorunu var. Benim evimdeki alman mali bosch bulasik makinadiyla ablamin evindeki bosch bulasik arasinda ucurum fark var ve 3-5 senede bozuldu

Alacak adam akıllı marka da yok yerli firmaların ürünlerine de güvenmiyorum.

T Çevrimdışı

Towarscke 

Aktif Üye
20 Kas 2018
296
33
Aslında şans da bı faktör.
Servis çağırınca senden bilgi bekliyeceğiz.

Servis geldi 75 lira verirsem cihaza baglayip test edeceklermiş amortisorlerde sensor varmış yemedim kabul etmedim adamlara videoyu izletiyorum birşey yok diyorlar illa tüketici haklarina vereceksin.

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Ürünle ilgili değişim kararı çıkartabilirseniz wat24480tr isteyin siz yerli markalara yönelecek gibi durmuyorsunuz

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Servis geldi 75 lira verirsem cihaza baglayip test edeceklermiş amortisorlerde sensor varmış yemedim kabul etmedim adamlara videoyu izletiyorum birşey yok diyorlar illa tüketici haklarina vereceksin.
ne alaka yahu garantili cihazda arıza tespiti için ücret mi istediler?İşte bu yüzden yabancı markaların servis hizmetleri yerliler kadar olamıyor.Yerli markalarda servisler daha iyi.

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,242
62
Bu Bosh ürünlerinde değişim kararı çıkartmak çok zor.Ben Bosh bayiinden aldığım(o an ellerinde olmayıp,başka şubeden gönderdikleri) teşhir ürünü buharlı ütüyü aldıktan sonra ertesi gün haber vermeme rağmen değişim veya iade yaptıramadım.Servisler öyle kolay kolay rapor tutmuyor.Tüketici hakem heyetine başvurdum,Corona nedeniyle 9 ay bekledim,bilirkişi üründe bir şey yok,satıcının kusuru yok diye rapor tutmuş.Ütüyü mecburen bu şekilde kullanacağız.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt