Yıllanmış Awox5600

E Çevrimdışı

emredawox

Yeni Üye
27 Nis 2022
7
31
Arkadaşlar Herkese merhaba. 2019 yılında Awox 5600 55 inc android tv almıştım. Kendi uydusunu beğenmediğim için harici uydu ile kullanmaktaydım. Yakın zamanda tvyi internete bağladım ve android özelliklerini kullanmak istedim. Ancak birçok sorunum var. Öncelikle Cihaz 2019 yılının haziran ayında alındı. Cihaz adı TV6586_DVB Sürüm 6.0. Google Play Store Sürüm 10.5.10xhdpi8 dir. Cihazın sistem dahilinde ki bütün güncellemelerini yapmış bulunmaktayım.
Gelelim Sorunlara.
1.Google Play Store dan her hangi bir app araması yapamıyorum. Yanlızca önizlemede görülen uygulamaları sunuyor.
2.Youtube açılmıyor. Bu işleme izin verilmiyor hatası var.
3.Netflix sürümü çok eski ve güncelleme almıyor.
4.Kanal listesi sorunuda var aslında ancak harici uydu ile çözmüş bulunuyorum.

Bu sorunların birçoğu forumda yazılmış ancak çok eski tarihli konular ve linkler bozuk. Yıl 2022 umarım birçok sorun çözülmüştür ve yardım edebilirsiniz. Aksi taktirde android box alacağım ve 3 kumandalı 55 inç monitörüm olacak :)) Şimdiden teşekkürler.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
TV-Box al geç başka çözüm yok :kiskis

E Çevrimdışı

emredawox

Yeni Üye
27 Nis 2022
7
31
Hiç çekinmeden ve ağzım dolu dolu şekilde, bunu vatandaşa reva görenlere ALLAH BELANIZI VERSİN diyorum.
Şu mübarek günde sıkmayın canınızı Adem Bey. Aslında geçmişe ait reklam filmleri tv kutuları ve tanıtımlar bulunup mağdurlar toplu halde yargıya başvurarak hak kaybı talep edebilir. Başka da yapabilecek bir şey yok anlaşılan.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt