Yılbaşı bileti

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Takip ediyorum yarın onlaine olmayan çıkarsa, kesin benim akrabamdır diyerek yakasına yapışacağım ? Sota Sota ip adresi sende muhakkak tespit edelim ... ?

Neden böyle yazdım derseniz adı milli olan ama kendi her zamanki gibi özel olan yılbaşı bileti almış olabilir. ?

Var mı alan arkadaşlar?
Umudunuz var mı ?
Yoksa her zaman ki gibi alçak gönüllü olarak amorti bana yeter diyenlerden misiniz ?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Ben ilk yorumu yapayım 1 tane aldım, sevdiğim bı abi satıyordu yolda gördü, kiramadim.... kızımın şansına dedim daha şans görmedim ama denk gelir belki ? doğdu gün bile ilk defa kar yağmıştı şansı siz görün ?
Hiç umutlu değilim.
Amorti bile vurmaz.
Yani yarın yine buralardayım.

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,460
32
bir tane büfeden aldım.Epey değişmiş kare kod gelmiş hatta bayii kaşe bile basmayacakyı artık gerek yok karekod var dedi.Sen bas garanti olsun dedim.

Aslında tüpçüye para kazandırmaya niyetim yoktu ama baktım n11 de de bilet satılıyor.Kredi kartı banka kartlarındaki puanları harcayayım silinir falan dedim puanlarla n11 den de 3 tane aldım.Hay dan gelen huya mı gitti denir sanırsam?

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
51
geçen yıl çıkan amortinin bile parasını daha almadım :haha
Zengin adamın hali başka oluyor azizim... :gul

* * *

Şahsi düşüncelerimden, dini inancımdan dolayı; kumar, faiz, haram gibi şeylerden uzağım çok şükür... Geçmişte bu haltları yedim mi? Evet... "Rabbim affetsin" :yumruk

Allah herkesin gönlüne göre değil de, niyetine göre versin, çünkü gönül haram helal, doğru yanlış demeden her şeyi istiyor... Fakat, niyet öyle değil çok şükür... :alsana

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
bana çıkarsa asıl samatayı ozaman görün.
sana çıksın o zaman Sota Sota başkan adana ikramiyenin en çok isabet ettiği ilerden biri sansın yüksek 1 adım öndesin 2021 ikramiyenin çıkacak olduğu bilet no: 3866310 salladım böyle bir bilet yok bende tahmin... :kiskis

Geri
Üst Alt