Yetkili Servisler İçin Canlı Yayın

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Bu forumda bu güne kadar çok konu tartıştık.

Çok sayıda sorun ile mücadele etik ve bu sorunların temelinde hep teknik hizmetler ve bu hizmeti sunan yetkili servisler oldu.

Çok eleştirdik
Çok yerden yere vurduk
Haklarımızı helal etmedik
''Sahtekarlar'' dedik
''Adam kazıklıyorlar'' dedik

Fakat bir süredir farklı zaman dilimlerinde benimle irtibat kuran, en son geçen hafta bana wp den ulaşıp bir metin ulaştıran, farklı mecralarda kendi sorunlarını dile getiren Yetkili Servis dostum ile sohbet ederken bir kitle adına konuşarak ''Hep mi biz haksızız ustam?'' diye bir soru sordu.

Eskiden de, halen fiilen de bir yetkili servis olarak biliyorum ki hep haksız olan onlar değil. Ancak haksız olanlarının sayısı da azımsanacak gibi değil.

Yine de ''Bizim de isyanımız var Adem Helvacı'' diyen bu dostlarımıza kulak vermezsek olmaz diye düşündüm ve bu haftasonu canlı yayın konumuzu YETKİLİ SERVİSLER olarak belirledim. yayın tarihimiz 27.12.2020 ve yayın saatimiz 13:00.

Eğer becerebilirsem bu hafta yayına telefon ile bağlantı almak istiyorum. Telefonun hoparlöründen mikrofona sesi verebilirim, sizler de duyabilirsiniz diye düşünüyorum. Bu şekilde en azından hem interaktif bir canlı yayın olmuş olur, hem de ben arasıra susarak boğazımı dinlendirmiş olurum, sizler de kendi sorunlarınızı isterseniz yayında aktarmış olursunuz.

Biliyorum forumumuzda çok sayıda yetkili servis ve çalışanı var. Bunlar bizim gizli kahramanlarımız ve deşifre olmak istemiyorlar.

O nedenle bu konu elbette ki isteğe bağlı.

Dileyen tüm dostlara kapımız açık. Kendi telefonumdan yayın yapıyor olacağım için Çoğunuzun numarasını bildiği şirket hattından aramaları alacağım. Yayın esnasında numarayı yine paylaşırım size.

Koro96 Koro96 eğer sen ararsan rica ediyorum yemek yediğin zamanlarda arama zira genelde bütün sesli mesajların öyle geliyor bana :kop

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri