Yeni Vestel Android TV tanıtıldı! İşte özellikleri

OKANTÜRK Çevrimdışı

OKANTÜRK

Aktif Üye
21 Mar 2020
151
48
Vestel, Android P işletim sistemli yeni ürünü Android TV’yi tanıttı. Android TV’nin özellikleri arasında sesle komut edilebilen Bluetooth kumandası, Google Assistant desteği, dahili Chromecast gibi birçok yenilik bulunuyor.

4 GB dahili hafıza ile geliyor​

Google tarafından dizayn edilmiş reference+ platformu sayesinde Android TV’ler için özelleşmiş 3 binin üzerinde uygulamaya erişim sunacak olan Vestel Android TV, 4GB dahili hafızaya ve 4GB işletim sistem hafızasına sahip. Vestel’in yeni Android televizyonu, DTS HD, Dolby Audio Processing ve Dolby Atmos teknolojileri ile ses, HDR10 ve Dolby Vision teknolojileri ile de görüntü tarafından yenilenen bir deneyim sunacak.

Geniş bilgi için :

lemon Çevrimdışı

lemon

Aktif Üye
31 Eki 2020
416
37
4 gb mı uydu kanallarında satılan samzung telefonlarda bile 8gb
ama helal olsun vestele dolby atmosun adını yazabilmesi bile başarı.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

hocam ben bu tvleri gittim bayide gördüm aman aman bir cihaz değil
bunların toshiba olanları veatelden daha sağlam
shiftdelete.net haberin altına yapılan yorumlar herşeyi anlatıyor

M Çevrimdışı

mesutank 

Süper Üye
4 Şub 2018
656
44
Çöp...
Seneye 2 gb ram ve 32 gb depolama ile gelir adı yeni olur.guncelleme dersen asla....

E Çevrimdışı

Ertanpel 

Aktif Üye
9 Nis 2019
394
İnsallah smart tv ye benzemez olay 2015 te aldigim samsung 49 smart tv ile hi level 49 2020 vestel uretimi smart tv arasinda dunyalar kadar fark var yazilim berbat otesi vestel smart ama hi leveli alirken smarttan pek beklentim yoktu 4k olmasi yetiyordu ama garip garip hatalar meydana gelio bazen 1 sene oldu tv yi alali bazi basit yazilim hatalari beni hala sasirtiyor? goruntu kalitesinden memnunum kirilan samsung gibi degil fakat kotude degil ucuz etin yahnisinden memnun kaldim fiyatina gore tabiki.d

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt