Yeni gizleme seçeneği eklenmesi isteği

1 Çevrimdışı

1234456

Yeni Üye
9 Mar 2021
20
Forumda yazı yazarken gizleme seçeneklerinden yazının bir bölümünü sadece beğenen veya cevap veren kullanıcıların görmesine, diğer kullanıcılardan gizlemeye izin veren özelliğin; sadece giriş yapan kullanıcıların görmesine izin verecek bir seçenek eklenerek geliştirilmesini talep ediyorum. Teşekkürler, iyi forumlar.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bunlarla idare et şimdilik gerisini Sota Sota Başkan bilir yapılacak birşey varsa yapar... :kiskis

gzl.png

hgf7enter Çevrimdışı

hgf7enter

Yeni Üye
4 Mar 2022
16
32
Forum kültürü 'bilgi paylaştıkça çoğalır' sloganıyla oturdu yıllar önce.
Daha yararlı şeylere kafa yormak varken; konuyu beğenmeyenler göremesin, cevap yazmayanlar göremesin, giriş yapmayanlar göremesin tarzı çabaları şahsım adına hoş bulmuyorum.
Yakında beğeni puanı, tepkime puanı satışı da yapılırsa hiç şaşırmam. 1000 tepkime puanı sadece 250₺....
Saksı değilim en çok beni beğeneceksiniz en fazla beğeni bende olacak. :)

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,253
Daha yararlı şeylere kafa yormak varken; konuyu beğenmeyenler göremesin, cevap yazmayanlar göremesin, giriş yapmayanlar göremesin tarzı çabaları şahsım adına hoş bulmuyorum.
Yakında beğeni puanı, tepkime puanı satışı da yapılırsa hiç şaşırmam. 1000 tepkime puanı sadece 250₺....
Saksı değilim en çok beni beğeneceksiniz en fazla beğeni bende olacak. :)
mesaj gizleme fonksiyonunu genellikle yazılım linklerinde kullanılmakta.
ayrıca bazı linkler kişiye özel oluyor bunuda o kullanıcının görebileceği sekilde gizleniyor.

onun haricinde konu içeriginin gizlenmesini bende tavsip etmiyorum

1 Çevrimdışı

1234456

Yeni Üye
9 Mar 2021
20
Aslında dediğinize katılıyorum ama "Bunlar var ya bunlar, markamızı karalıyolar"dan başımıza iş almayalım değil mi?

Örnek kullanımım: https://tavsiyeforumu.com/konu/kargo-konusunda-tuketici-haklari.14379/

hgf7enter Çevrimdışı

hgf7enter

Yeni Üye
4 Mar 2022
16
32
Yazdıklarınıza göre tam olarak nedeni düşündüğüm gibi değilmiş buna sevindim.
Bir sorum olacak tv seri numarasından tvde hangi panel vs kullanılmış tarzı bilgileri nereden görebilirim acaba?

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,253
Yazdıklarınıza göre tam olarak nedeni düşündüğüm gibi değilmiş buna sevindim.
Bir sorum olacak tv seri numarasından tvde hangi panel vs kullanılmış tarzı bilgileri nereden görebilirim acaba?
tv konularına hakim değilim linkteki alandan serisine numarasına tek tek bakılıyor diye biliyorum

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri