Yeni aldığım tvyi servis beklemeden açmış bulundum...

F Çevrimdışı

FBekir

Yeni Üye
9 Eyl 2024
3
23
Merhaba
Biz bir tv aldık ve servisi çağırmadan kutusunu açtık daha hiç birşey yapmadan ekranındaki hasar gözümüze çarptı. Fakat kutuyu açarken video da çekmedik sonradan hasarı çektik ama heralde işe yaramadı çünkü aldığımız yere iade için geri götürdüğümüzde video istedi sonrada servis çağırıp form doldurtun dedi. Servis geldiğinde kutunun açıldığını anlayacak gibi. İade için formu yazmama ihtimali var mıdır acaba?
Ne yapmalıyız yardım lütfen?

W Çevrimdışı

Winston

Moderatör
4 Haz 2021
1,849
Birşey yapamazsın. Satıcı yada servis çözerse onlar çözer. Normal servis kurulum yapmış hasarlı diye tutanak tutabilir isterse. Satıcı bence bişey yapmayacağını gittiğinde söylemiş bence. Servise rica et yaparsa yapar. Yapmazsa çalışma saatini sor onlara baksınlar. Ürün sıfır mi.degil mi belki satıcı kapalı kutu vermemiştir. Alttan açarlar genelde .

F Çevrimdışı

FBekir

Yeni Üye
9 Eyl 2024
3
23
Bim den aldık ürünü sıfır kutuluydu.. Geri götürdüğümüzde form olmadan iade alamam dedi. Eğer servisçi formu doldurursa hasarlı diye mağaza alacağını söyledi bize. Servisçi geldiğinde kutuyu hiç açılmamış olarak mı göstersek anlar mı? Çünkü açıldığını anlarsa garantiyi kapsamı dışı diyip form doldurmama hakkı oluyor mu?

F Çevrimdışı

FBekir

Yeni Üye
9 Eyl 2024
3
23
:( Anladım teşekkürler. Artık tamamen gelen kişinin insiyatifine kaldık...

Geri
Üst Alt